سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بهترین آموزشگاه رانندگی نیاوران

آموزشگاه زبان محدوده ونک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257644
#
7
ستاره آگهی
عالی ترین آموزشگاه رانندگی

آموزشگاه رانندگی گاندی

پس از اختراع خودرو مهم‌ترین مسئله ای که مطرح شد هدایت آن بود. به عملی که منجر به حرکت و کنترل وسایل نقلیه می‌شود رانندگی می‌گویند. هنگام رانندگی علاوه‌بر جابه‌جایی خودرو باید قوانینی را رعایت کرد. که به این قوانین آیین‌نامه رانندگی گفته می‌شود. بیشتر قوانین رانندگی در تمام کشورهای دنیا یکسان است. از آن‌جایی که خودرو وسیله‌ای است که علاوه‌بر داشتن نقش رفاهی در زندگی بشر، باعث ایجاد خطراتی نیز می‌شود؛ یادگیری اصول رانندگی باید زیر نظر مربی ماهر طی شود تا فرد پس گذراندن دوره‌ آموزش رانندگی و قبولی در امتحان، گواهینامه وسیله‌نقلیه مربوطه را دریافت نماید. آموزشگاه رانندگی گاندی از دهه 40 هجری شمسی با‌ بهره‌گیری از مربیان با تجربه شروع به‌کار کرد. آموزش به افراد فاقد گواهینامه و آموزش تکمیلی به افراد دارای گواهینامه رانندگی در خیابان‌های شلوغ با ترافیک سنگین، آموزش پارک دوبل، افزایش سرعت عمل و اعتماد به‌نفس از خدمات این آموزشگاه می‌باشند. همچنین انتخاب مسیر آموزش رانندگی در جاده و یا آزادراه‌ها به‌عهده افراد کارآموز می‌باشد.

عالی ترین آموزشگاه رانندگی ولیعصر بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده ولیعصر بهترین آموزشگاه رانندگی ولیعصر آموزشگاه رانندگی محدوده منطقه 6 بهترین آموزشگاه رانندگی محدوده منطقه 6 عالی ترین آموزشگاه رانندگی محدوده منطقه 6 آموزشگاه رانندگی در ولیعصر آموزشگاه رانندگی محدوده خیابان ولیعصر آموزشگاه رانندگی محدوده ونک آموزشگاه رانندگی گاندی آموزشگاه رانندگی محدوده شیخ بهایی آموزشگاه رانندگی محدوده یوسف آباد آموزشگاه رانندگی محدوده منطقه 3 با طرح آموزش و آزمایش با مجرب ترین کادر آموزشی خانم و آقا آموزشگاه رانندگی گاندی با 50 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش رانندگی در محدوده ولیعصر فعالیت خود را ادامه میدهد. آموزش رانندگی با خودرو ویژه انجام میشود خدمات آموزشگاه به دو صورت می باشد: 1-کسانی که فاقد گواهی نامه می باشند 2-گواهینامه دارها برای تکمیل دوره آموزشی رانندگی آموزش رانندگی در شهر:خیابان های با ترافیک سنگین بزرگراه ها و پارک دوبل و آموزش سرعت عمل در نهایت دست یابی به مهارت و به تبع آن اعتماد به نفس کافی جهت رانندگی به صورت حرفه ای آموزش رانندگی در جاده و آزاد راه ها در صورت تمایل شما

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

قدیره آهمند

موبایل

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه3 - ولیعصر - بالاتر از پارک ساعی - کوچه 36 - پلاک 1 - طبقه 2

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/257644
پیشنهاد ایرانگان