سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

فروش انواع تابلو سنگ های معرق

تولید انواع بلوک سبک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257568
#
1
ستاره آگهی
تولید کننده انواع صلیب کاشی

گروه تولیدی ایران صلیب

کاشی و سرامیک نوعی صفحه سنگ مصنوعی هستند که علاوه بر عایق، نقشی تزینیی در پوشش ساختمان دارند. از آن‌جایی که مهم‌ترین عامل در نصب کاشی و سرامیک نحوه برش‌، چیدمان و رعایت فاصله میان درز آن‌هاست، بنابراین استفاده از ابزاری برای تراز کردن و قراردادن کاشی و سرامیک در یک راستا می‌تواند موجب زیبایی و یکسان‌سازی سطح کار شود. امروزه وسایل کاربردی فراوانی نظیر همتراز، نوار کنج، اسپیسر و صلیب کاشی و سرامیک برای شیب‌بندی و منظم شدن بین بند کاشی، سرامیک و سنگ ‌نمای ساختمان تولید شده‌اند که به‌کارگیری آن‌ها موجب دقت عمل و سهولت در نصب می‌گردند. گروه تولیدی ایران صلیب از دهه 80 هجری شمسی، در زمینه تولید صلیب کاشی و سرامیک و همتراز فعالیت می‌کند. انواع صلیب کاشی ساده و شیاردار از 1 تا 10 میل، اسپیسر بلوک شیشه‌ای 2، 5 و 10 میل، اسپیسر کاشی و سرامیک، همتراز کاشی و سرامیک، نوار کنج PVC در رنگ‌های متنوع، نوار کنج آلومینیومی مات و براق، پایه پنل شیر جهت استفاده در پانل‌های نمونه و پایه پنل شیر برای استند فروش شیرآلات ساختمانی، از جمله محصولات تولید شده در این کارگاه به ‌شمار می‌روند. از ویژگی‌های گروه تولیدی ایران صلیب می‌توان به استفاده از مواد پلی‌اتیلن نو و شفاف در تولید، مشاوره در انتخاب محصول و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور اشاره کرد.

تولید کننده اسپیسر کاشی تولید کننده همتراز کاشی تولید کننده اسپیسر سرامیک قیمت صلیب کاشی کاری فروش صلیب کاشی فروش صلیب کاشی و سرامیک تولید کننده انواع صلیب کاشی نوار کنج ایرانی و ترکیه ای اسپیسر بلوک شیشه ای و همتراز ( بالانس ) کاشی و سنگ تهیه شده از مواد کاملا نو و شفاف در اندازه های 1 میلیمتر تا 10 میلیمتر برای استفاده در بند میان کاشی، سرامیک و سنگ استفاده از صلیب باعث دقت بیشتر و منظم شدن بندهای میان کار می گردد. در دو نوع معمولی و شیار دار نیازی به بیرون آوردن صلیب ها نیست و به راحتی می توان روی آنها بندکشی نمود

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مهدی صحرایی

فکس

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/257568
پیشنهاد ایرانگان