سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کلینیک دامپزشکی نوین پت

پزشک پرندگان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257496
#
7
ستاره آگهی
کلینیک دامپزشکی مجهز

کلینیک دامپزشکی تهرانسر

نگهداری از حیوانات خانگی نیاز به رسیدگی دارد. معمولا فراهم کردن جای مناسب، غذا و رفع نیاز‌های بهداشتی و درمانی از وظایف صاحبان حیوانات می‌باشد. اغلب افراد، برای درمان بیماری‌های حیوانات خانگی به کلینیک دامپزشکی مراجعه می‌کنند. از طرفی پت شاپ نیز محلی برای تهیه غذا و لوازم نگهداری حیوانات و پرندگان محسوب می‌شود که تقریبا بیشتر کلینیک‌های دامپزشکی مجهز به آن می‌باشند. 

کلینیک دامپزشکی تهرانسر با سال‌ها سابقه، به مدیریت دکتر حامد قنبری در زمینه تشخیص، درمان و عرضه لوازم نگهداری حیوانات فعالیت می‌کند. ویزیت و درمان بیماری‌های عمومی و داخلی حیوانات، جراحی بافت نرم، جراحی چشم، ارتوپدی و تشخیص دررفتگی، دندانپزشکی، واکسیناسیون، صدور شناسنامه، کاشت میکروچیپ، عقیم‌سازی، آزمایش خون، تشخیص و درمان بیماری‌های تخصصی پرندگان و حیوانات خانگی، ویزیت در محل، ‌آرایش و شست‌و‌شو از جمله خدمات این دامپزشکی به‌شمار می‌روند. همچنین کلینیک دامپزشکی تهرانسر در بخش پت‌شاپ انواع غذا، وسایل و لوازم جانبی برای زندگی و بازی حیوانات و پرندگان خانگی را نیز عرضه می‌کند.

کلینیک دامپزشکی تهرانسر Tehransar Pet Clinic کلینیک دامپزشکی مجهز و آزمایشگاه تشخیص حیوانات آزمایشگاه تشخیص مجهز حیوانات پت شاپ و دامپزشکی مجهز تهران با مدیریت دکتر حامد قنبری DVM کلینیک دامپزشکی تهرانسر در خدمت شما صاحبان و دوستداران حیوانات می باشد این مجموعه مجهز با داشتن کادری مجرب و متخصص و جراح دام کوچک و تجهیزات رادیولوژی و آزمایشگاه حیوانات و تجهیزات دندانپزشکی و آرایشگاه حیوانات و پت شاپ در تلاش می باشد تمامی نیازهای حیوانات شما را برطرف سازد. لذا با تلاش برای حمایت از حیوانات خانگی و خیابانی آماده ارائه خدمات در منزل و در محل محدوده آزادی، اکباتان، صادقیه، تهرانسر، وردآورد، خلیج، پیکانشهر و غرب تهران می باشد. دامپزشکی تهرانسر دامپزشکی محدوده اکباتان و صادقیه واکسیناسیون و صدور شناسنامه حیوانات صدور گواهی سلامت و خروج از کشور کاشت میکروچیپ حیوانات و پرندگان جراحی و عقیم سازی جراحی بافت نرم و چشم ارتوپدی و تشخیص شکستگی و در رفتگی توسط متخصص جراح دام کوچک ویزیت حیوانات در منزل و در محل تشخیص و درمان بیماری داخلی حیوانات درمان مشکلات پوستی حیوانات و پرندگان اصلاح و شستشو و آرایش حیوانات و پرندگان مشاوره در نگهداری و درمان بیماری های تخصصی پرندگان و حیوانات غیرمعمول مشاوره در نگهداری و تربیت حیوانات و پرندگان پت شاپ و لوازم جانبی نگهداری و تغذیه حیوانات و پرندگان دامپزشکی تهرانسر مجهز به : رادیولوژی و آزمایشگاه حیوانات و پرندگان دامپزشکی داخلی و دندانپزشک حیوانات کلینیک دامپزشکی کلینیک دامپزشکی خوب پانسیون حیوانات دامپزشکی محدوده تهرانسر دامپزشکی محدوده شماره 2 دامپزشکی محدوده شهرک راه آهن دامپزشکی محدوده یافت آباد دامپزشکی مجهز در تهرانسر دامپزشکی محدوده خلیج دامپزشکی محدوده شهرک دانشگاه مجهزترین دامپزشکی پزشک حیوانات جراح و دندانپزشک حیوانات آرایش و شستشوی حیوانات مشاوره و نگهداری و تربیت رادیولوژی حیوانات بیماری داخلی حیوانات جراحی بافت نرم، ارتوپدی، جراحی چشم توسط متخصص جراحی مشاوره و نگهداری و درمان بیماری های تخصصی پرندگان و حیوانات غیر معمول واکسیناسیون حیوانات صدور شناسنامه کاشت میکروچیپ کلینیک دامپزشکی تهرانسر کلینیک دامپزشکی تهرانسر دامپزشکی غرب تهران پت شاپ غرب تهران با مدیریت دکتر حامد قنبری DVM نظام پزشکی 2016007 کلینیک دامپزشکی محدوده غرب تهران کلینیک مجهز دامپزشکی و پت شاپ درمان تخصصی بیماری های ویروسی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حامد قنبری

تلفن

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

info@tehransarpetclinic.com

آدرس

تهران - تهران - منطقه21 - تهرانسر - بلوار شاهد غربی - ابتدای دستغیب جنوبی - پلاک 148 - واحد 2

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/257496
پیشنهاد ایرانگان