سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دکتر عباسعلی پایدار

فیزیوتراپی در تهرانپارس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257483
#
7
ستاره آگهی
کلینیک تخصصی زانو

دکتر محمدرضا فراهانچی

زانو به دلیل تحمل وزن بدن یکی از مهمترین مفاصلی است که نقش موثری در راه رفتن دارد. ایجاد هر نوع ضایعه در زانو می‌تواند سلامتی آن را به‌خطر بیاندازد و در حرکت پاها اختلال ایجاد کند. اگر درد زانو جدی گرفته نشود امکان دارد به‌ نقاط دیگر آسیب بزند. به همین دلیل باید به مفصل زانو بسیار اهمیت داد و به‌محض احساس درد، آن را درمان کرد. 

دکتر محمدرضا فراهانچی متخصص و جراح زانو و ارتوپد در سال 1359 از دانشگاه علوم پزشکی تهران فارغ التحصیل شد. وی پس از گذراندن دوره‌های تخصصی جراحی دست و آرتروسکوپی زانو در کشور آمریکا، از افراد متخصص در این زمینه شناخته می‌شود. از سوابق علمی دکتر فراهانچی می توان به سمت استادیاری و عضویت در هیئت علمی دانشگاه اشاره کرد. دکتر محمدرضا فراهانچی طی سال‌های فعالیت خود همگام با پیشرفت علم پزشکی بسیاری از افراد مبتلا به بیماری زانو درد را با جراحی و تعویض مفاصل زانو، درمان کرده است.

دکتر محمد رضا فراهانچی فوق تخصص جراحی زانو جراحی زانو و آرتروسکوپی کلینیک تخصصی زانو جراحی زانو متخصص ارتوپدی و جراح زانو و آرتروسکوپی عضو هیئت علمی دانشگاه ارتوپد و جراح زانو و ارتروسکوپی دکتر محمدرضا فراهانچی متخصص و جراح زانو، متخصص و جراح ارتوپد می باشند. همچنین دوره های تخصصی فوق العاده در زمینه جراحی دست و آرتروسکوپی زانو از کشور آمریکا را گذراندند. از فعالیت های کاری جناب آقای دکتر فراهانچی می توان به فعالیت در بیمارستان اختر سال 1361 اشاره کرد. از سال 1370 پس از گذراندن دوره های جراحی زانو و آرتروسکوپی هم اکنون یکی از مجرب ترین پزشکان در رشته جراحی زانو می باشد. دکتر محمدرضا فراهانچی متخصص ارتوپدی و جراح زانو و آرتروسکوپی، پزشک متخصص ارتوپدی جراحی استخوان و مفاصل عضو هیئت علمی دانشگاه ساعات مطب روزهای زوج از ساعت 14 الی 18 با تعیین وقت قبلی جراح و متخصص زانو کلینیک تخصصی زانو جراحی آرتروسکوپی زانو فوق تخصص زانو کلینیک زانو پزشک متخصص زانو تعویض مفاصل زانو

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محمدرضا فراهانچی

موبایل

پست الکترونیک

mrfarahanchi@yahoo.com

آدرس

تهران - تهران - منطقه6 - ولیعصر - زرتشت - بیمارستان مهر - کلینیک زانو

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/257483