سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزشگاه خیاطی آجیده شرق تهران

آموزش خیاطی محدوده پیروزی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257454
#
2
ستاره آگهی
آموزشگاه خیاطی محدوده انقلاب

آموزشگاه خیاطی ماه‌منیر

به فر‌آیند دوخت پارچه که موجب تولید لباس، پرده و مواردی از این دست می‌شود خیاطی می‌گویند. از طرفی خیاط به کسی گفته می‌شود که برای سفارش مشتریان و با رسم الگو، پارچه را برش داده و چیزی می‌دوزد. همچنین خیاطی از مشاغلی است که به امکانات زیادی نیاز ندارد؛ به‌همین دلیل معمولا در هر مکانی می‌توان به آن پرداخت. 

آموزشگاه خیاطی ماه‌منیر از دهه 70 هجری شمسی، در زمینه آموزش طراحی و دوخت لباس فعالیت می‌کند. نازک‌دوزی، ضخیم‌دوزی، منجوق‌دوزی، الگو‌سازی، طراحی و دوخت لباس عروس، لباس شب، لباس بچه‌گانه، مانتو، شلوار، دامن، دامن شلواری، لباس‌های بیمارستانی، کار روی لباس، نقاشی روی پارچه، تزئین لباس، گریت و اریگامی پارچه، از جمله دوره‌های مهارتی برگزار شده در این آموزشگاه می‌باشند. صدور مدرک با کد بین‌المللی، تخفیف برای دانشجویان، پرداخت شهریه طبق مصوبه سازمان آموزش فنی وحرفه‌ای به صورت اقساط از ویژگی‌های آموزشگاه خیاطی ماه‌منیر به‌شمار می‌روند.

عالی ترین آموزشگاه خیاطی عالی ترین آموزشگاه خیاطی در تهران بهترین آموزشگاه خیاطی بهترین آموزشگاه خیاطی در تهران آموزشگاه خیاطی حرفه ای آموزش حرفه ای خیاطی آموزش خوب خیاطی مزون مزون در انقلاب عالی ترین مزون تهران بهترین مزون تهران آموزشگاه طراحی لباس محدوده انقلاب آموزشگاه خیاطی و طراحی لباس ماه منیر آموزشگاه خیاطی و مزون ماه منیر با سالها سابقه درخشان در زمینه طراحی و دوخت لباس با اخذ دیپلم رسمی با مدیریت خانم معصومه حیدری در خدمت شما بانوان گرامی می باشد. آموزشگاه خیاطی و مزون ماه منیر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای با صدور بیش از 15 دیپلم با کد بین المللی در تمام رشته ها از سراسر تهران هنرجو می پذیرد. آموزش تخصصی نازک دوزی و ضخیم دوزی آموزش تخصصی طراحی و دوخت لباس عروس و شب آموزش تخصصی طراحی و دوخت لباس آموزش تخصصی طراحی لباس های بیمارستانی آموزش تخصصی طراحی و دوخت مانتو و شلوار آموزش تخصصی نقاشی روی پارچه آموزش تخصصی گریت و اریگامی آموزش تخصصی کار روی لباس عروس ارائه دیپلم رسمی نازک دوزی و ضخیم دوزی ارائه دیپلم رسمی درابه و گروه ارائه دیپلم رسمی مانتو شلوار ارائه دیپلم رسمی طراحی لباس شب و عروس

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

معصومه حیدری - معصومه پرهام

تلفن

آدرس

تهران - تهران - منطقه10 - انقلاب - نرسیده به جمالزاده - کوچه قائم مقام فراهانی - پلاک 37 - طبقه اول

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/257454
پیشنهاد ایرانگان