سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

پزشک پرندگان

درمانگاه تخصصی جراحی دامپزشکی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257240
#
7
ستاره آگهی
دامپزشکی مجهز

کلینیک دامپزشکی تهرانسر

حیوانات هم مانند انسان‌ها دچار بیماری‌های مختلف می‌شوند و نیاز به درمان دارند. به همین دلیل سلامتی آن‌ها یکی از دغدغه‌‎‌های اصلی صاحبانشان است. کلینیک دامپزشکی تهرانسر در زمینه درمان حیوانات فعالیت می‌کند. این کلینیک با همکاری متخصصین باتجربه انواع جراحی‌های بافت نرم چشم، عقیم سازی، ارتوپدی، تشخیص شکستگی، دررفتگی و کاشت میکروچیپ را انجام می‌دهد. کلینیک دامپزشکی تهرانسر مجهز به تجهیزات پیشرفته رادیولوژی، دندانپزشکی، آزمایشگاه حیوانات و پرندگان است. یکی از ویژگی‌‌های کلینیک دامپزشکی تهرانسر ارائه مشاوره توسط افراد متخصص و باتجربه در زمینه درمان بیماری‌های خاص پرندگان و نگهداری و تربیت حیوانات مختلف و غیرمعمول می‌باشد. ویزیت حیوانات در منزل، واکسیناسیون، درمان مشکلات پوستی حیوانات و پرندگان، اصلاح، شستشو، آرایش حیوانات و پرندگان و پت شاپ از جمله خدمات این مرکز درمانی حیوانات به‌شمار می‌روند. کلینیک دامپزشکی تهرانسر در کنار فعالیت‌های درمانی خود برای حیوانات مختلف و پرندگان، شناسنامه و گواهی سلامت جهت خروج از کشور نیز صادر می‌کند.

دامپزشکی مجهز در غرب تهران دامپزشکی محدوده غرب تهران پانسیون حیوانات در غرب تهران پانسیون حیوانات محدوده غرب تهران کلینیک دامپزشکی تهرانسر Tehransar Pet Clinic کلینیک دامپزشکی مجهز و آزمایشگاه تشخیص حیوانات آزمایشگاه تشخیص مجهز حیوانات پت شاپ و دامپزشکی مجهز تهران با مدیریت دکتر حامد قنبری DVM کلینیک دامپزشکی تهرانسر در خدمت شما صاحبان و دوستداران حیوانات می باشد این مجموعه مجهز با داشتن کادری مجرب و متخصص و جراح دام کوچک و تجهیزات رادیولوژی و آزمایشگاه حیوانات و تجهیزات دندانپزشکی و آرایشگاه حیوانات و پت شاپ در تلاش می باشد تمامی نیازهای حیوانات شما را برطرف سازد. لذا با تلاش برای حمایت از حیوانات خانگی و خیابانی آماده ارائه خدمات در منزل و در محل محدوده آزادی، اکباتان، صادقیه، تهرانسر، وردآورد، خلیج، پیکانشهر و غرب تهران می باشد. دامپزشکی تهرانسر دامپزشکی محدوده اکباتان و صادقیه واکسیناسیون و صدور شناسنامه حیوانات صدور گواهی سلامت و خروج از کشور کاشت میکروچیپ حیوانات و پرندگان جراحی و عقیم سازی جراحی بافت نرم و چشم ارتوپدی و تشخیص شکستگی و در رفتگی توسط متخصص جراح دام کوچک ویزیت حیوانات در منزل و در محل تشخیص و درمان بیماری داخلی حیوانات درمان مشکلات پوستی حیوانات و پرندگان اصلاح و شستشو و آرایش حیوانات و پرندگان مشاوره در نگهداری و درمان بیماری های تخصصی پرندگان و حیوانات غیرمعمول مشاوره در نگهداری و تربیت حیوانات و پرندگان پت شاپ و لوازم جانبی نگهداری و تغذیه حیوانات و پرندگان دامپزشکی تهرانسر مجهز به : رادیولوژی و آزمایشگاه حیوانات و پرندگان دامپزشکی داخلی و دندانپزشک حیوانات

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حامد قنبری

تلفن

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

info@tehransarprtclinic.com

آدرس

تهران - تهران - منطقه21 - تهرانسر - بلوار شاهد غربی - ابتدای دستغیب جنوبی - پلاک 148 - واحد 2

تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 20 اسفند 1397www.irangan.com/257240
پیشنهاد ایرانگان