سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

موسسه رادیولوژی دکتر لیلا کیانی

رادیولوژی سونوگرافی دکتر وزیریان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257237
#
7
ستاره آگهی
روانکاو و روانپزشک

پروفسور کامران عدلی

سلامت روان به رفاه احساسی و روحی می‌گویند که باعث داشتن زندگی شاد و سالم می‌شود. از طرفی افراد ممکن است در مرحله‎‌ای از زندگی با حوادث ناگوار مواجه شوند که استرس، اضطراب، غم، اندوه، اختلافات خانوادگی و به‌خطر افتادن سلامت روان را به‌همراه دارد. در چنین مواقعی معمولا فرد نمی‌تواند به درستی تصمیم‌گیری کند و به مشاوری متخصص و با تجربه نیاز دارد. 

پروفسور کامران عدلی در سال 1360 مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه تهران اخذ کرد و پس از آن در سال 1364 تا 1368 دوره‌های روانکاوی، روانپزشکی و مغز و اعصاب را در آمریکا گذراند و سپس به‌عنوان سرپرست گروه آموزشی اعصاب و روان دانشگاه هاروارد منصوب شد. وی در سال 1375 به ایران بازگشت و در زمینه درمان بیماری‌های روانی شروع به‌کار کرد. از سوابق پروفسور کامران عدلی می‌توان به عضویت در هیئت علمی دانشگاه‌های آمریکا، عضویت در هیئت علمی انجمن دانشمندان جنوب آمریکا و ایران، ریاست بخش اعصاب و روان دو بیمارستان در آمریکا، انتشار مقاله پیشگیری از میگرن در مجله هدیک، انتشار دوازده مقاله با همکاری دانشگاه ال اس یو و تحقیقات الکتروفیزیولوژی در کنگره روانپزشکان آمریکا اشاره کرد.

روانپزشک و روانکاو متخصص روانپزشک و روانکاو از دانشگاه هاروارد آمریکا متخصص روانپزشک و روانکاو پروفسور کامران عدلی دارای بورد تخصصی روانپزشکی عضو سابق هیئت های علمی دانشگاه های آمریکا و ایران و انجمن دانشمندان جنوب آمریکا دارای مدرک روانپزشکی و روانکاوی از دانشگاه هاروارد آمریکا روانپزشک، روانکاو، مشاور خانواده و جوانان بهترین دکتر روانپزشک بهترین روانکاو رزومه تحصیلی و کاری پروفسور کامران عدلی : - دوره پزشکی عمومی از سال 1975 تا سال 1981 میلادی در دانشگاه تهران در ایران - کارورزی در دانشگاه تهران از سال 1981 تا 1982 میلادی - دوره تخصصی جراحی در بیمارستان ترنتون واقع در ایالت نیوجرسی آمریکا از سال 1984 تا 1985 میلادی - دوره تخصصی داخلی در دانشگاه waye واقع در ایالت میشیگان آمریکا از سال 1985 تا 1986 میلادی - دوره های تخصصی روانپزشکی ، روانکاوی ، مغز و اعصاب در بیمارستان ها و مرکز متعدد آموزشی و پژوهشی دانشگاه هاروارد از سال 1986 تا 1989 میلادی - فارق التحصیل دوره فوق تخصصی معالجه بیماری های اعصاب و روان از دانشگاه هاروارد واقع در ایالت ماساچوست آمریکا در سال 1989 میلادی - سرپرست آموزشی پزشکان دوره تخصصی اعصاب و روان در دانشگاه هاروارد در سال 1989 - عضو هیئت علمی، آموزشی، پژوهشی در دپارتمان روانپزشکی در دانشگاه لوئیزیانا واقع در ایالت لوئیزیانا و نظارت و راهنمایی دانشجویان دانشگاه L.S.U از سال 1989 تا 1993 - رئیس بخش داخلی روانپزشکی بیمارستان Heritage واقع در ایالت ماساچوست آمریکا از سال 1993 تا 1994 میلادی - ریاست بخش اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و روانپزشکی سالخوردگان بیمارستان North West و بیمارستان Dautrive آمریکا از سال 1994 تا 1996 میلادی - دریس در دانشگاه و همچنین تدریس خصوصی بیماری های اعصاب و روان در تهران از سال 1996 تا 2000 میلادی - عضو هیئت علمی دانشگاه در شهرهای بندرعباس و بوشهر در سال های 1997 و 1998 - تجربیات و مطالعات گسترده در طبابت فوق تخصصی روانکاوی در تطابق با فرهنگ ایران رزومه پژوهشی : - انتشار پژوهشی در باب پیشگیری از میگرن در مجله Headache - انتشار 12 مقاله در همکاری با دانشگاه L.S.U در باب اثرات مواد مخدر روی سیستم عصبی - انتشار مقاله ای در باب توهمات فرهنگی - تحقیقات الکتروفیزیولوژی در COPD ارائه شده در کنگره روانپزشکان آمریکا در سال 1991 و انجمن دانشمندان جنوب آمریکا در سال 1992

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

کامران عدلی

تلفن

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - جردن - بعد از چهارراه جهان کودک - ساختمان نگین - طبقه 10 - واحد 1001

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 14 تیر 1398www.irangan.com/257237
پیشنهاد ایرانگان