سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزشگاه زبان محدوده ونک

دبستان غیر دولتی پسرانه

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257234
#
1
ستاره آگهی
مجتمع آموزشی بین المللی

مجتمع آموزشی ابن‌سینا

مدارس بین‌المللی به مجتمع‌های آموزشی می‌گویند که دانش‌آموزان خارجی یا داخلی در آن به تحصیل می‌پردازند. مدارس بین‌المللی عموما انگلیسی زبان هستند و در کنار آن زبان فرانسه و آلمانی نیز آموزش داده می‌شود. سیستم آموزشی این مدارس بر پایه نظام آموزشی آمریکا و بریتانیا بنا شده و دانش‌آموزان در آن می‌توانند به ادامه تحصیل در این کشورها بپردازند. 

مجتمع آموزشی بین‌المللی ابن سینا با اخذ مجوز از شورای عالی آموزش و پرورش در تهران شروع به‌کار کرد. تدریس و محاوره به زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه و آلمانی، امکان تحصیل برای دانش‌آموزان ایرانی و خارجی، از جمله خدمات این مجتمع بین‌المللی به‌شمار می‌روند. همچنین مجتمع آموزشی بین‌المللی ابن سینا کلیه خدمات آموزشی از مقطع پیش‌دبستانی تا پیش‌دانشگاهی را بر مبنای استانداردهای بین‌المللی ارائه می‌دهد. ضمنا از ویژگی‌های این مجتمع آموزشی بین‌المللی می‌توان به بهره‌گیری از اساتید فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های خارج از کشور، ارائه مشاوره رایگان و سرویس رفت و برگشت اشاره کرد.

مجتمع آموزشی پسرانه بین المللی مجتمع آموزش بین المللی ابن سینا نخستین مدرسه بین المللی غیردولتی در ایران با مجوز صادره از شورای عالی آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران ارائه مدرک تحصیلی معتبر و قابل پذیرش در کلیه مدارس بین المللی تدریس و محاوره به زبان انگلیسی آموزش زبان فرانسه آلمانی و فارسی امکان ادامه تحصیل در کالج های اروپا امکان ورود به دانشگاه های معتبر اروپا و آمریکا بهره گیری از مجرب ترین کادر آموزشی و فارغ التحصیلان دانشگاه های داخل و خارج از کشور امکان ورودی برای دانش آموزان ایرانی و خارجی مجتمع آموزشی بین الملل مدرسه بین المللی غیردولتی دبیران مجرب بین المللی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

آمنه مرتضی پور

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - آفریقا - پایین تر از چهارراه جهان کودک - کوچه ژوبین - پلاک 9

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 26 خرداد 1398www.irangan.com/257234