سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

کبابسرای گلپایگانی در پاسداران

کبابسرای گلپایگانی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257201
#
7
ستاره آگهی
بهترین آش تهران

حلیم و آش حاج علی و پسران

فواید آش و حلیم 

آش شله قلمکار و حلیم از غذاهای مقوی و خوشمزه‌ هستند که حبوبات، گندم و گوشت از ترکیبات اصلی آن‌ها محسوب می‌شوند. آش و حلیم سرشار از پروتئین‌های گیاهی، ویتامین‌‌ها، کربوهیدرات، کلسیم، پتاسیم، فیبر، آهن، آنتی اکسیدان و بساری دیگر از ویتامین‌ها و مواد معدنی وجود دارد و به‌ویژه برای کوکان درحال رشد، افراد کم‌خون مفید هستند. از طرفی تهیه آش شله قلمکار و حلیم زمان‌بر است و پخت آن‌ها علاوه بر مهارت و تجربه به حوصله و زحمت نیازی دارند به همین دلیل آشپزخانه‌ها و فروشگاه‌های معتبر حلیم، آش و غذاهای سنتی می‌توانند این نیاز را تامین کنند.

 

معرفی اجمالی حلیم و آش حاج علی و پسران

فروشگاه حاج علی و پسران با سال‌ها سابقه  و با بهره‌گیری از دو آشپزخانه بزرگ صنعتی در زمینه پخت و توزیع انواع آش، حلیم و کباب سنتی فعالیت می‌کند. انواع حلیم گندم، حلیم گوشت، حلیم شله قلمکار، حلیم عدس، حلیم شیر از جمله محصولات این فروشگاه به‌شمار می‌روند. همچنین فروشگاه حاج علی و پسران انواع آش کشک، آش دوغ، آش رشته و آش جو را نیز عرضه می‌کند.

 

ویژگی‌های حلیم و آش حاج علی و پسران

نظارت کامل مدیریت برتمامی مراحل آماده‌سازی و پخت، رعایت اصول بهداشتی و تامین انواع حلیم، آش، سوپ، کباب و غذاهای سنتی برای مراسم از ویژگی‌های این مجموعه محسوب می‌شوند.

بهترین آش تهران بهترین آش تهران بهترین آش تهران خوشمزه ترین آش تهران خوشمزه ترین آش تهران بهترین آش شله قلم کار تهران بهترین آش شله قلم کار تهران بهترین آش شله قلم کار تهران بهترین آش شله قلم کار تهران حلیم معنوی حلیم و آش معنوی حلیم و آش حاج علی و پسران بهترین حلیم فروشی تهران کجاست معروف ترین حلیم تهران بهترین حلیم در تهران خوشمزه ترین حلیم در تهران حلیم حاج علی معنوی و پسران با کیفیت ترین حلیم در تهران مرکز تهیه و توزیع حلیم و آش در تهران مرکز تهیه و توزیع حلیم و آش شله قلم کار در تهران حلیم خوشمزه در تهران پخش و فروش حلیم سنتی در تهران حلیم با گوشت گوسفندی حلیم و آش حاج علی در پیروزی حلیم و آش حاج علی معنوی در پیروزی حاج علی و پسران مرکز تهیه و توزیع حلیم و آش شله قلم کار پخش حلیم در محدوده پیروزی پخش و فروش حلیم سنتی ایران پخش آش شله قلم کار محدوده پیروزی پخش و فروش آش شله قلم کار سنتی ایران

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

احسان معنوی

تلفن شعبه 1

تلفن شعبه 2

وب سایت

آدرس شعبه 1

تهران - تهران - منطقه14 - پیروزی - بین امام علی و خیابان شکوفه - پلاک 1000

آدرس شعبه 2

تهران - تهران - منطقه14 - پیروزی - چهارصد دستگاه - بین خیابان کلینی و پیچک - پلاک 693

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/257201
پیشنهاد ایرانگان