سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

توزیع کلیه لوازم داربستی

نصب داربست محدوده تهرانپارس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257163
#
1
ستاره آگهی
کلیه امور داربست فوری

داربست فلزی پیوند

اهمیت داربست در استحکام ساختمان

برای ساخت یک سازه باید مراحل مختلفی را طی کرد یکی از آن‌ها بنا کردن اسکلت ساختمان است. داربست یکی از وسایلی می‌باشد که دسترسی به قسمت‌های مختلف یک سازه را آسان می‌کند. داربست از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده که هر یک از آنان ابتدا به صورت مجزا هستند و سپس به یکدیگر متصل شده و داربست را تشکیل می‌دهند. داربست باعث می‌شود تا افراد بتوانند به قسمت‌های مختلف ساختمان دسترسی داشته باشند. همچنین از داربست برای انجام خدمات نوسازی و نظافت ساختمان‌های مرتفع نیز استفاده می‌کنند. از طرفی برای استفاده از داربست باید نکات زیادی را رعایت کرد. داربست یکی از تجهیزاتی است که در صورت عدم رعایت نکات ایمنی می‌تواند حوادث مالی و جانی زیان باری به همراه داشته باشد. قطعات داربست باید از استحکام خاصی برخوردار باشند تا بتوانند در ارتفاعات بلند سازه دوام بیاورند؛ به همین دلیل داربست باید توسط فردی که به سازوکار آن تسلط دارد استفاده شود و نکات ایمنی در ارتفاعات بلند ساختمان رعایت شود.

 

معرفی اجمالی داربست پیوند

داربست پیوند با سال‌ها سابقه  و عضویت در اتحادیه داربست فلزی، در زمینه ارائه کلیه خدمات نصب داربست فعالیت می‌کند. ارائه کلیه خدمات داربست جهت سوله، نمایشگاه، برج، نمای ساختمان، زیربتن، حفاط، تابلو، چهار پایه متحرک و چادر؛ از جمله خدمات این مجموعه به‌شمار می‌آیند. همچنین داربست پیوند کلیه نصب داربست با لوله و بدون لوله، نصب کفراژ، نصب تابلو، نصب پیچ و رو لپلاک و کارهای با لوله و بدون لوله به صورت کنترات را نیز  انجام می‌دهد. ضمنا داربست پیوند  بست چهار پیچ، بست تک پیچ، بست آهنگیر، بست مغزی، بست گردون، لوله داربست فلزی، لوله 6 متری، تخته 5 سانتی داربستی را نیز عرضه می‌کند.

 

ویژگی‌های داربست پیوند

ارائه مشاوره حضوری و تلفنی، بازدید رایگان از محل و برآورد هزینه پیش از انجام پروژه، دریافت تعرفه مقرون به صرفه، تهیه لوازم و قطعات مورد نیاز نصب داربست، انجام خدمات در کمترین زمان ممکن و آمادگی همکاری با کلیه پیمانکاران ساختمانی و شرکت‌های طراحی و دکوراسیون داخلی از جمله مزایای داربست پیوند محسوب می‌شوند.

داربست فلزی پیوند کلیه خدمات داربست سوله نمایشگاه، برج، نمای ساختمان، زیربتن، حفاظ، تابلو، چهارپایه متحرک و چادر انجام کلیه کارهای کوچک و بزرگ انجام کلیه کارها با لوله و بدون لوله به صورت کنترات تمام نقاط ایران با بیمه حوادث عضو رسمی اتحادیه ( ارزانتر از همه جا ،فوری )

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علی زیرودار

فکس

آدرس

تهران - تهران - منطقه14 - خیابان خاوران - خیابان خواجه کرمانی جنوبی - شهرک فرهنگیان - نبش کوچه سوم - پلاک 2

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 26 خرداد 1398www.irangan.com/257163
پیشنهاد ایرانگان