سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

خانه کودک آوید

بزرگترین مهد کودک منطقه 22

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
257102
#
1
ستاره آگهی
مهد و پیش دبستانی شکوفه های یاس

مهدکودک و پیش‌دبستانی شکوفه‌های

اساس شخصیت و رفتار افراد در دوران کودکی آن‌ها پایه‌گذاری می‌شود؛ از طرفی کیفیت آموزش نیز در شکست یا موفقیت کودکان تاثیر زیادی دارد. دوره پیش‌دبستانی مقطعی است که کودکان کم‌تر از شش سال برای استقلال شخصیتی، توانایی برقراری ارتباط در محیط خارج از خانه و انجام کارهای گروهی آماده می‌شوند. در مراکز پیش‌دبستانی یا مهدکودک‌ از روش‌های آموزشی مختلفی استفاده می‌شود که بیشتر آن‌ها بر اساس بازی و فعالیت کودکان به‌صورت گروهی برنامه‌ریزی شده است. مهدکودک و پیش‌دبستانی شکوفه‌های یاس در سال 1384 در زمینه آموزش کودکان شروع به‌کار کرد. آموزش زبان انگلیسی به روش ترمیک با بهره‌گیری از شعر، بازی و نمایش؛ آموزش ریاضی، علوم، کاردستی، اوریگامی، اسکیت، قصه‌گویی، موسیقی، سفالگری، چرتکه، رباتیک، شعرخوانی و سرودخوانی، از جمله کلاس‌های این مهدکودک و پیش‌دبستانی به‌شمار می‌آیند. همچنین مهدکودک و پیش‌دبستانی شکوفه‌های یاس کارگاه‌های روانشناسی و بازی درمانی کودکان را نیز برگزار می‌کند. ضمنا از ویژگی‌های این مهدکودک و پیش‌دبستانی می‌توان به سرو صبحانه و ناهار گرم، سرویس رفت و برگشت و کنترل فضای مهدکودک به‌وسیله دوربین مداربسته اشاره کرد.

مهد کودک و پیش دبستانی گل های آفرینش تحت نظارت سازمان بهزیستی مهارت های پایه شامل ریاضی و علوم مفاهیم دینی و اجتماعی زبان انگلیسی ترمیک به روش غیر مستقیم از طریق شعر، بازی و نمایش اوریگامی، کلاژ و کاردستی، قصه گویی، خلاقیت و برگزاری جشن های سنتی چرتکه، رباتیک، موسیقی بلز و ژیمناستیک محیطی شاد و آرام همراه با آموزشی متفاوت بر طبق جدیدترین و اصولی ترین متد با حضور روان شناس و مشاور کودک و خانواده نگهداری دانش آموزان بعد از ساعت مدرسه با مدیریت جدید زهرا داوری با 30 سال در زمینه آموزشی مهد کودک مهد کودک و پیش دبستانی محدوده بهار شیراز عالی ترین مهد کودک محدوده منطقه 7 پذیرش از شیرخوار تا 7 سال مجهز به اتاق بازی صبحانه و نهار گرم مجهز به دوربین مداربسته

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

زهرا داوری دولت آبادی

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه7 - بهار شیراز - روبروی سهروردی جنوبی - پلاک88

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/257102
پیشنهاد ایرانگان