سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

عالی ترین مهد کودک

عالی ترین مهد کودک ونک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256894
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
مهد کودک و پیش دبستانی خانه ما

مهدکودک و پیش دبستانی خانه ما

موفقیت و آینده کودکان یکی از اساسی‌ترین دغدغه‌ والدین می‌باشد. خانواده‌ها برای آموزش اصول پایه و یادگیری مهارت‌های اولیه زندگی، کودکان خود را در مهدکودک ثبت‌نام می‌کنند. مهدکودک محلی‌ست که در آن به کودکان مفاهیم ابتدائی تعلیم داده شده و استعدادهای آنان پرورش داده می‌شود. مهدکودک و پیش‌دبستانی خانه ما در سال 1383 در زمینه آموزش کودکان تاسیس شد. از کلاس‌های آموزشی این مهدکودک می‌توان به ریاضی، زبان‌ انگلیسی، ژیمناستیک، باله توسط مربی فدراسیون و اعطای گواهینامه، سودوکو، موسیقی، بازی درمانی و رفع اختلالات یادگیری، مهارت‌های زندگی و گیاه‌شناسی اشاره کرد. سرو غذای گرم، بازدید والدین از فضای آشپزخانه در زمان دلخواه و به‌صورت سرزده، چیدمان وسایل مهدکودک طبق روش مونته‌سوری، برگزاری کارگاه‌های مادر و کودک، برپایی اردوهای شاد، جشن تولد کودکان، اجرای موسیقی زنده و کنترل تمام محوطه به‌وسیله دوربین مداربسته از ویژگی و امکانات مهدکودک خانه ما به‌شمار می‌روند.

مهد کودک و پیش دبستانی خانه ما از شیرخوار تا پیش دبستانی، نگهداری کودکان ابتدایی بعد از مدرسه سرو غذای گرم روزانه توسط آشپز ماهر افتخار ما وجود کادر مجرب و با تجربه بالای 15 سال چیدمان مهد کودک به روش مونته سوری آموزش مفاهیم دینی، قرآن و انس با آنها آموزش بر مبنای هوش هشت گانه آموزش موسیقی ارف کودکان آموزش مهارت های زندگی آتلیه تخصصی کودک کلیه فضاها مجهز به دوربین مداربسته می باشد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/256894
پیشنهاد ایرانگان