سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بورس ظروف مس

تولید کننده چراغ های دیواری

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256868
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
تولیدکننده لوستر بلوری

فروشگاه تابان لوستر

معمولا روشنایی محیط، به دو روش طبیعی یا مصنوعی تامین می‌شود. لوستر از لوازم روشنایی با نور مصنوعی است که از لامپ‌های کوچکی تشکیل شده و به سقف نصب می‌گردد. صنعت روشنایی یکی از صنایع پر کاربرد است که در تزئینات و دکوراسیون اهمیت زیادی دارد. فروشگاه تابان لوستر از سال 1370، در زمینه عرضه لوازم روشنایی فعالیت می‌کند. لوستر بلوری، لوستر برنزی، لوستر مدرن، لوستر آشپزخانه، لوستر کلاسیک، لوستر آویز، لوستر سقفی و انواع آباژور ایستاده و ساده، از جمله محصولات این فروشگاه محسوب می‌شوند. همچنین پذیرش سفارشات، ارسال محصولات، آمادگی همکاری با هتل‌ها و تالارهای پذیرایی از ویژگی‌های فروشگاه تابان لوستر به‌شمار می‌روند. ضمنا این فروشگاه انواع شید آباژور در طرح‌ و رنگ‌های مختلف را نیز عرضه می‌کند.

تابان لوستر با 30 سال سابقه تولید کننده لوستر بلوری تولید کننده شید تولید کننده لوستر برنزی وارد کننده لوستر بلوری تولید کننده لوستر مدرن تولید کننده لوستر آشپزخانه تولید کننده آباژور واردکننده و تولیدکننده لوستر بلوری تولیدکننده و واردکننده لوستر و روشنایی تولیدکننده کنار سالنی تولیدکننده آباژور تولیدکننده انواع لوستر بلوری، چوب فلزی و کنار سالنی برای اطلاعات و مشاهده نمونه کارها به کانال ما مراجعه نمایید.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/256868
پیشنهاد ایرانگان