سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

جراح و متخصص زنان

بهترین دکتر روانپزشک

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256738
#
7
ستاره آگهی
روانکاو روانپزشک

پروفسور کامران عدلی

تفاوت روانشناس و روانپزشک روانشناس شخصی است که طی دوره‌ای چهار ساله به مطالعه رفتار، عملکرد و عادات افراد می‌پردازد؛ در واقع روانشناس با ارائه مشاوره به اشخاص کمک می‌کند تا شرایط روحی و عاطفی خود را بدون استفاده از دارو بهبود ببخشند. از طرفی روانپزشک، متخصصی و پزشکی است که بیماری‌های روحی و روانی را تشخیص داده و با تجویز دارو درمان می‌کند. بررسی اجمالی پروفسور کامران عدلی پروفسور کامران عدلی با سال‌ها سابقه، در زمینه درمان بیماری‌های روحی و روانی فعالیت می‌کند. ایشان در سال 1354 تحصیلات خود را در رشته پزشکی عمومی در دانشگاه تهران آغاز کرد و پس از آن در سال 1363 دوره تخصصی جراحی را در آمریکا گذراند و در رشته تخصصی مغز و اعصاب از دانشگاه هاروارد فارغ‌التحصیل شد. سوابق عملی و علمی پروفسور کامران عدلی از سوابق پروفسور کامران عدلی می‌توان به سرپرستی آموزشی پزشکان دوره تخصصی مغز و اعصاب در دانشگاه هاروارد، عضویت در هیئت علمی، آموزشی و پژوهشی دپارتمان روانپزشکی دانشگاه لوئیزیانا، ریاست بخش اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و تدریس در دانشگاه تهران اشاره کرد. همچنین عضویت در هیئت علمی دانشگاه بندرعباس، انتشار تعدادی مقاله و ارائه تحقیقات الکتروفیزیولوژی در کنگره روانپزشکان آمریکا از دیگر سوابق پروفسور کامران عدلی می‌باشند.

روانکاو و روانپزشک بهترین روانکاو و روانپزشک در تهران بهترین روانکاو در تهران بهترین روانپزشک در تهران مجرب ترین روانکاو و روانپزشک در تهران پروفسور کامران عدلی مجرب ترین روانپزشک مجرب ترین روانکاو روانپزشک و روانکاو مجرب عضو سابق هیئت های علمی دانشگاه های آمریکا و ایران و انجمن دانشمندان جنوب آمریکا دارای بورد تخصصی روانپزشکی دارای مدرک روانپزشکی و روانکاوی از دانگشاه هاروارد آمریکا بهترین روانپزشک و روانکاو باتجربه ترین روانپزشک و روانکاو مجرب ترین مشاور خانواده و جوانان مطب روانپزشکی در جردن مطب روانکاوی در جردن روانپزشک متخصص در جردن

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

کامران عدلی

تلفن

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - جردن - 200 متر بالاتر از چهارراه جهان کودک - ساختمان نگین - طبقه 10 - واحد 1001

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/256738
پیشنهاد ایرانگان