سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

برترین مهد کودک در نیاوران

برترین مهد کودک تهران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256657
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
عالی ترین مهد کودک تهران

مهدکودک و پیش‌دبستانی چیستا

دوران کودکی نقش بسزایی در شکل‌گیری شخصیت کودکان دارد؛ در نتیجه بهتر است در این سن، کودک تحت آموزش همه جانبه قرار بگیرد تا به رشد جسمی، روحی و عاطفی برسد. از طرفی بیشتر والدین به‌دلایل متفاوتی، مانند آشنا نبودن با آخرین مسائل تربیتی و آموزشی و دور بودن از خانواده به‌علت اشتغال، نمی‌توانند امور تربیتی فرزندان‌شان را کاملا بر عهده بگیرند؛ به‌همین دلیل مراکزی تاسیس شدند که این محدودیت‌ها را جبران کنند. به فضایی که در آن به تعلیم، پرورش و شکوفاسازی استعدادهای کودکان زیر7 سال پرداخته می‌شود، مهدکودک می‌گویند. مربی مهدکودک شخصی است که با کسب مهارت‌های لازم و آگاهی کامل، استعدادهای کودکان را با استفاده از ابزارهایی، مانند بازی، نقاشی و نمایش شناسایی کرده و آنان را برای ورود به مدرسه آماده می‌کند. مهدکودک و پیش‌دبستانی چیستا در سال 1391 در زمینه آموزش کودکان و خردسالان شروع به‌کار کرد. کارگاه‌های علوم ریاضی، زبان فارسی، زبان انگلیسی، زبان فرانسه؛ کلاس‌های خلاقیت، سفالگری، اوریگامی، رباتیک، آشپزی، باغبانی، موسیقی ارف، ژیمناستیک و ایروبیک از برنامه‌های تعلیمی این مهدکودک به‌شمار می‌روند. همچنین حضور مشاور تغذیه در مهدکودک و ارائه برنامه غذایی ماهانه؛ بررسی نمودار رشد کودک و تنظیم برنامه تندرستی توسط کارکنان و برگزاری کلاس‌های آشپزی کودک ویژه مادران از دیگر خدمات مهدکودک و پیش‌دبستانی چیستا محسوب می‌شوند.

مهد کودک چیستا عالی ترین مرکز مهد کودک بهترین مرکز مهد کودک عالی ترین مهد کودک برترین مهد کودک بهترین مهد کودک مهد کودک عالی با کادری مجرب مهد کودک و پیش دبستانی با کادری مجرب برترین مهد کودک محدوده جردن بهترین مهد کودک محدوده جردن عالی ترین مهد کودک محدوده جردن مهدکودک محدوده جردن

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/256657
پیشنهاد ایرانگان