سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

برترین مهد کودک در نیاوران

مهد کودک محدوده جنت آباد

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256653
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
برترین مهد کودک تهران

مهدکودک ستاره ساحل

آموزش به کودکان می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای در رشد عقلانی و جسمانی آن‌ها داشته باشد؛ چرا که در این دوران کودکان مفاهیم را سریع‌تر، عمیق‌تر و آسان‌تر یاد گرفته و توانایی و شخصیت‌ آن‌ها در جنبه‌های مختلف شکل می‌گیرد. مهدکودک محلی است که به کودکان اصول و آداب ابتدائی رفتار اجتماعی را آموزش می‌دهند و آن‌ها را برای ورود به اجتماع آماده می‌کنند. مهدکودک فواید زیادی برای کودکان دارد؛ طوری که کودکانی که پیش از مدرسه به مهدکودک می‌روند؛ استقلال در تصمیم‌گیری و انجام کارهای گروهی و نحوه ارتباط با دیگران را به‌خوبی یاد می‌گیرند. مهدکودک و پیش‌‌دبستانی دو زبانه ستاره ساحل با سال‌ها سابقه، در زمینه آموزش کودکان زیر هفت سال فعالیت می‌کند. از برنامه‌های آموزشی این مهدکودک و پیش‌دبستانی می‌توان به زبان انگلیسی، کامپیوتر، ریاضی، چرتکه، کاردستی، اوریگامی، کولاژ، سودوکو، شطرنج، نقاشی، نمایش خلاق، سرودخوانی همراه با موسیقی زنده، شعرخوانی، ژیمناستیک، اسکیت و شنا اشاره کرد. همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزش مفاهیم و آداب اجتماعی، مهارت‌های زندگی، تقویت تمرکز، دقت، تفکر و مسئولیت‌پذیری؛ برپایی جلسات مشاوره به‌صورت انفرادی همراه با روانشناس از ویژگی‌های مهدکودک و پیش‌دبستانی دو زبانه ستاره ساحل به‌شمار می‌روند. ضمنا برگزاری اردوهای تفریحی، علمی و آموزشی و سرو صبحانه، میان وعده و نهار گرم زیر نظر کارشناس تغذیه از دیگر ویژگی‌های این مهدکودک و پیش‌دبستانی محسوب می‌شوند.

برترین مهد کودک عالی ترین مهد کودک مهد کودک و پیش دبستانی نمونه ستاره ساحل مرکز پیش دبستانی و مهد کودک برتر بهترین مهد کودک محدوده ژاندارمری عالی ترین مهد کودک محدوده ژاندارمری مجرب ترین مهد کودک مهد کودک و پیش دبستانی با مجرب ترین کادر پرسنل مرکز پیش دبستانی و مهد کودک دو زبانه ستاره ساحل زیر نظر کادری مجرب، متعهد، متخصص در فعالیت های آموزشی ( با نظارت سازمان بهزیستی ) کلاس های آموزشی مهد ستاره ساحل : آموزش تخصصی زبان انگلیسی به روش ترمیک آموزش نقاشی و طراحی، سفالگری، ژیمناستیک، کامپیوتر، کشف و پرورش خلاقیت ها آموزش حجم شناسی و صدا شناسی آموزش قرآن، آموزش مفاهیم علوم و ریاضی نمایش خلاق و عروسکی در کارگاه های خلاقیت و کارآفرینی آموزش مفاهیم و آداب اجتماعی، مهارت های زندگی، تقویت تمرکز، دقت و تفکر و مسئولیت پذیری سرودخوانی همراه با موسیقی زنده، آموزش موسیقی ارف کودکان کلاس فوق برنامه مهد ستاره ساحل ویژه تابستان : آموزش شنا از سنین 4 تا 12 سال همراه با استخر ویژه کودکان برنامه ها و امکانات مهد : انجام مشاوره های آموزشی و تربیتی اجرای جشن های دوره ای و اعیاد مذهبی برگزاری جلسات مشاوره به صورت انفرادی همراه با روانشناس و مشاوره خانواده و روانشناس کودکان برگزاری اردوهای تفریحی، علمی و آموزشی صبحانه، میان وعده و نهار گرم همراه با مشاور تغذیه سرویس رفت و برگشت پذیرش سنی : 2 تا 6 سال

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 28 خرداد 1398www.irangan.com/256653
پیشنهاد ایرانگان