سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

خانه سالمندان در کرج

نگهداری از سالمند در منزل شمیران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
خانه سالمندان نورسته

نگهداری سالمند خانه سالمندان نورسته آسایشگاه سالمندان

کد آگهی
256647
ستاره آگهی
7
کد آگهی
256647
#
7
ستاره آگهی
خانه سالمندان محدوده شمیرانات

خانه سالمندان نورسته

خانه سالمندان محلی است ک برای سکونت و نگهداری از افراد مسن که توانایی مراقب از خود را ندارند طراحی شده است. در واقع خانه سالمندان به خانواده‌ها برای نگهداری از سالمندان‌شان و بیماران‌شان کمک زیادی می‌کنند. خانه‌های سالمندان دارای امکانات رفاهی اعم از فضای سبز، پزشک، روانپزشک، مددکار و اتاق‌های مجزا هستند که برای مراقب از افراد مسن مناسب می‌باشد. خانه سالمندان نورسته از سال 1381 در زمینه نگهداری افراد مسن و از کارافتاده فعالیت می‌کند. حضور کارشناس پرستاری به‌طور مداوم، پزشک، روانپزشک، روانکاو، مددکار، فیزیوتراپ و کاردرمانگر از امکانات این خانه سالمندان محسوب می‌شوند. همچنین از ویژگی‌های خانه سالمندان نورسته می‌توان به برگزاری جلسات مشاوره‌ای و برپایی اعیاد، مراسم و مناسبت‌ها اشاره کرد.

آسایشگاه سالمندان در شمیرانات آسایشگاه سالمندان محدوده شمیرانات سرای سالمندان محدوده شمیرانات مرکز سالمندان محدوده شمیرانات مرکز سالمندان در شمیرانات مرکز سالمندان در شمال تهران سالمندان نورسته آسایشگاه سالمندان خانه سالمندان نورسته خانه سالمندان محدوده نیاوران خانه سالمندان محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان محدوده نیاوران آسایشگاه سالمندان محدوده شمال تهران آسایشگاه سالمندان شبانه روزی مرکز تخصصی نگهداری از سالمندان مرکز جامع نگهداری و توانبخشی سالمندان سرای سالمندان سرای سالمند سرا و آسایشگاه سالمند سرا و آسایشگاه سالمندان خانه سالمندان در شمال تهران خانه سالمندان مناسب آسایشگاه سالمندان نورسته با ارائه خدمات مراقبت از سالمندان و خدمات پزشکی و پرستاری به صورت شبانه روزی با همکاری پزشکان متخصص در محیطی گرم و با امکانات رفاهی بی نظیر پذیرای عزیزان شما می باشد. خانه سالمندان نورسته مکانی برای زندگی کردن و شاد بودن خانه سالمندان تحت نظارت سازمان بهزیستی منطقه شمیرانات خانه سالمندان نورسته در سال 1381 به مدیریت خانم کردی با مجوز از سازمان محترم بهزیستی تاسیس گردیده در ارزشیابی های مکرر رتبه درجه ممتاز در سازمان مربوطه را کسب نموده است. همواره سعی بر آن داشته و داریم که در نهایت صداقت و مهرورزی به فعالیت خود ادامه داده و در حد توان و امکان خدمات خود را با کیفیت و کمیت در خور شخصیت سالمندان این مرز و بوم در پناه خداوند مهربان ارائه نمائیم. ظرفیت مرکز 60 نفر خانم و آقا می باشد که در طبقات مجزا پذیرایی می شوند. خدمات ارائه شده در مرکز شبانه روزی نورسته : حضور پزشک فیزیوتراپ روانشناس مددکار کارشناس پرستاری 24 ساعته کار درمانگر مسئول تغذیه و مربی به طور مداوم و روزانه پنجشنبه ها صبح و جمعه ها صبح و یکشنبه ها و سه شنبه ها ویژگی های بهترین خانه سالمندان : حضور پزشک شبانه روزی خدمات مراقبت از سالمند و فیزیوتراپی نورگیر بودن و فضای مناسب شاد بودن محیط خانه سالمندان پرستارهای دلسوز و مهربان بودن در کنارتان افتخار ماست مرکز تخصصی، زیبا و مطمئن

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نرگس کردی

موبایل

وب سایت

وب سایت

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - نیاوران - مقدسی - مژده سابق - خیابان محمود احمدی زمانی - بن بست نوید - پلاک 3

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 27 فروردین 1398www.irangan.com/256647
پیشنهاد ایرانگان