سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

فیزیوتراپی مجهز و پیشرفته

مطب پوست و مو محدوده تجریش

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256560
#
2
ستاره آگهی
آگهی مشابه
ایمپلنت و ارتودنسی

ایمپلنت و ارتودنسی

معمولا تصور نبود یک یا چند دندان در دهان احساس خوبی به افراد نمی‌دهد. بسیاری از دندان‌ها بر اثر پوسیدگی شدید، ضربه و یا تصادف از بین می‌روند. یکی از راهکارها برای درمان این مشکل ایمپلنت می‌باشد. ایمپلنت پیچ‌ کوچکی است که با جراحی لثه در استخوان فک قرار گرفته و دندان مصنوعی به آن وصل می‌شود. دندان‌های ایمپلنتی ثابت‌اند و به دلیل تشابه زیاد با دندان واقعی، جایگزین مناسبی برای آن‌ها می‌باشند. کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی فروردین در سال 1384 با مجوز رسمی وزارت بهداشت و درمان شروع‌ به‌کار کرد. این کلینیک دندانپزشکی با بهره‌گیری از ایمپلنتلوژیست‌های با تجربه و متخصص اعمال ایمپلنت دندانی را انجام می‌دهد. همچنین این کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی خدمات درمانی دیگری مانند ارتودنسی، ترمیم ریشه، لمینت، عصب کشی، طرح لبخند، بلچینگ، کرادینگ، جرم‌گیری و بروساژ را نیز ارائه می‎‌دهد.

کلینیک دندانپزشکی فروردین شماره مجوز 15/29536 کلینیک ایمپلنت و ارتودنسی فروردین متخصص ایمپلنت دندان متخصص ارتودنسی دندان ایمپلنت و ارتودنسی دندان کلینیک ایمپلنت کلینیک ارتودنسی کلینیک شبانه روزی ایمپلنت کلینیک شبانه روزی ارتودنسی ایمپلنت و ارتودنسی شبانه روزی با همکاری متخصص دندانپزشکی اطفال و متخصص جراحی لثه کلینیک ایمپلنت محدوده امام خمینی کلینیک ارتودنسی محدوده امام خمینی ایمپلنت و ارتودنسی محدوده امام خمینی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/256560
پیشنهاد ایرانگان