سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تولید کننده پایه مبل

تولید تخصصی سرویس خواب ایماژ

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
تعمیرات مبلیران تک

تعمیرات تخصصی مبلمان تعمیرات مبلمان تعمیرات مبل ایران تک

کد آگهی
256481
ستاره آگهی
1
کد آگهی
256481
#
1
ستاره آگهی
تعمیرات مبل در غرب تهران

تعمیرات مبلیران تک

فرسودگی پارچه و استفاده نامناسب و طولانی مدت، از دلایل اصلی خرابی مبل شناخته می‌شوند که باید آن را تعویض کرد. اما از آن جایی که مبل وسیله‌ای گران و پر هزینه محسوب می‌شود بهتر است در هنگام خرابی یا آسیب‌دیدگی تعمیر شود. در فرآیند تعمیر مبل، قسمت‌های آسیب‌دیده ترمیم می‌شوند و مبل به زیبایی روز اول خود باز می‌گردد. 

تعمیرات مبلیران تک از سال 1372 در زمینه تعمیر و رویه‌کوبی مبلمان با استفاده از با کیفیت‌ترین مواد اولیه شروع به‌کار کرد. تعمیرات انواع مبل استیل، مبل نیمه استیل، مبل راحتی، مبل خانگی، مبل اداری و انواع صندلی، از جمله فعالیت‌های این واحد خدماتی به‌شمار می‌روند. همچنین بهره‌گیری از انواع پارچه‌ ایرانی، چینی، ترک و ایتالیایی؛ حمل و نقل رایگان و ارائه مشاوره از ویژگی‌های تعمیرات مبلیران تک می‌باشند.

تعمیر مبل محدوده غرب تعویض رویه مبل محدوده غرب تعویض پارچه مبل محدوده غرب تعمیر مبل در غرب تعویض رویه مبل در غرب تعویض پارچه مبل در غرب تعمیرات مبل در غرب تعمیرات مبل محدوده غرب تهران تعمیرات مبل محدوده غرب تعمیر انواع مبل در غرب تهران تعمیرات انواع مبل در غرب تهران تعمیر مبل در غرب تهران تعمیر مبل محدوده غرب تهران تعمیر مبل در کوهسار تعمیر مبل محدوده کوهسار تعمیر مبل در شهران تعمیر مبل محدوده شهران تعمیرات تخصصی مبلمان در غرب تهران تعمیرات تخصصی مبلمان ایرانی تعمیرات تخصصی مبلمان خارجی استیل تعمیرات تخصصی مبلمان راحتی تعمیرات تخصصی مبلمان راحتی با ضمانت تعمیرات تخصصی مبلمان خارجی با ضمانت تعمیرات تخصصی مبلمان ایرانی با ضمانت تعمیرات مبلیران قدیم تعمیرات مبلیران قدیم با بیش از بیست و پنج سال سابقه تعمیرات مبلمان با استفاده از فوم سرد تعمیرات مبلمان با ابر سی و پنج کیلویی فشرده آلبوم انواع پارچه های ایرانی آلبوم انواع پارچه های چینی و ترک آلبوم انواع پارچه های ایتالیایی تعمیرات مبل ایران تک حمل و نقل و مشاوره رایگان می باشد مشتری ملزم به رویت مراحل کار جهت اطمینان می باشد. با 25 سال سابقه در تعمیرات انواع مبل در غرب تهران

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

رضا رضایی

تلفن

شماره تلگرام

09122375284

وب سایت

وب سایت

پست الکترونیک

info@moblirantak.com

آدرس

تهران - تهران - منطقه5 - شهران - خیابان کوهسار - خیابان ادهمی - چهارراه شیدا - کوچه کتابخانه یا پهلوان - پلاک 9

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/256481
پیشنهاد ایرانگان