سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

وکلای پارس دفتر وکالت در هروی

موسسه حقوقی و بین المللی عدالت

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256461
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
موسسه حقوقی رواق عدالت

موسسه حقوقی رواق عدالت

جوامع مختلف برای نظم دادن به زندگی شهروندی در هر زمینه‌ای یک سری باید‌ها و نباید‌ها تعیین کرده‌اند و اسم این باید‌ها و نباید‌ها را قانون گذاشتنه‌اند. با گذشت زمان و توسعه کشور‌ها تعداد قوانین نیز افزایش یافت. از آن‌جایی که دانستن تمامی قوانین برای عموم مردم امکان پذیر نبود. به افراد متخصص و کارشناسی به‌نام وکیل نیاز پیدا شد. به این ترتیب شغل وکالت به‌وجود آمد. وکیل نماینده مردم برای دفاع از حقوق آن‌ها با تکیه بر قانون است. وکلای کار آمد و کاردان دردنیای قوانین به نام وکیل پایه یک شناخته می‌شوند. موسسه حقوقی رواق عدالت با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری، اساتید دانشگاه‌های معتبر و کارشناسان حقوقی برجسته جهت حل مشکلات اشخاص، سازمان‌ها و شرکت‌ها وکالت آن‌ها را می‌پذیرد. این موسسه درحوزه‌های مختلف حقوقی پذیرای انواع پرونده‌های خانوادگی، پرونده‌های کیفری و پرونده‌های ملکی است. موسسه حقوقی رواق عدالت همچنین وکالت مشکلات حقوقی مربوط به پرونده‌های دعاوی دیگر از جمله؛ نفقه، مهریه، طلاق و چک را نیز ‌پذیرا می‌باشد.

موسسه حقوقی رواق عدالت موسسه حقوقی موسسه حقوقی محدوده عباس آباد موسسه حقوقی محدوده سعادت آباد وکالت در پرونده های حقوقی موسسه حقوقی و کیفری موسسه حقوقی و ملکی موسسه حقوقی و کیفری و ملکی مجرب ترین موسسه حقوقی پذیرش دعاوی مهریه پذیرش دعاوی نفقه پذیرش دعاوی طلاق پذیرش دعاوی چک پذیرش دعاوی حقوقی و ملکی پذیرش دعاوی کیفری و ملکی پذیرش دعاوی حقوقی و کیفری وکالت در امر پرونده های حقوقی وکالت در امر پرونده های کیفری وکالت در امر پرونده های ملکی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/256461
پیشنهاد ایرانگان