سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزشگاه و باشگاه ورزش هوایی

آکادمی تخصصی تنیس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256401
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
باشگاه تخصصی کشتی

باشگاه بدنسازی و خانه کشتی غرب

کشتی یکی از ورزش‌های قدیمی است که در آن از هیچ ابزار ورزشی استفاده نمی‌شود. کشتی‌های قدیمی به شکل تن به تن و به‌صورت محلی انجام می‌شد؛ اما به مرور زمان به یک رشته ورزشی خاص تبدیل شد؛ طوری‌که امروزه در اغلب کشورها رایج بوده و دارای فدراسیون، آکادمی و مراکز آموزشی می‌باشد. کشتی به دو رشته آزاد و فرنگی تقسیم می‌شود. در کشتی آزاد گرفتن تمام اعضای بدن ورزشکار مجاز است و در کشتی فرنگی گرفتن کمر به پایین ممنوع می‌باشد. باشگاه خانه کشتی غرب با بهره‌گیری از اساتید با تجربه فدراسیون کشتی در زمینه آموزش تخصصی کشتی آزاد و کشتی فرنگی در مقاطع سنی کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان فعالیت می‌کند. این باشگاه ورزشی برای بهبود عملکرد ورزشکاران، کلاس‌های آمادگی جسمانی و بدنسازی را برگزار می‌کند. تکواندو، کاراته، دفاع شخصی، ژیمناستیک و ایروبیک از دیگر رشته‌های ورزشی هستند که در باشگاه خانه کشتی غرب آموزش داده می‌شوند.

باشگاه کشتی و بدنسازی خانه غرب باشگاه کشتی و بدنسازی باشگاه بدنسازی باشگاه بدنسازی و آمادگی جسمانی آمادگی جسمانی باشگاه بدنسازی TRX باشگاه کشتی ژیمناستیک پایه کشتی آزاد و فرنگی تکواندو خانه کشتی غرب کشتی آزاد و فرنگی آموزش، تمرین و مسابقات از مبتدی تا قهرمانی کلیه رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان زیر نظر کادر مجرب و تحصیل کرده

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/256401
پیشنهاد ایرانگان