سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

المنت صنعتی ترموهیتر مجید

صنایع الکترونیک کاوه

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
فروشگاه کالای برق فردوس

سیم و کابل افشان بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل مفتول

کد آگهی
256144
ستاره آگهی
7
کد آگهی
256144
#
7
ستاره آگهی
کالای برق فردوس

فروشگاه کالای برق فردوس

سیم وسیله‌ای برای انتقال جریان الکتریکی یا امواج الکترونیکی است و از یک فلز هادی برای هدایت جریان و عایق که به منظور جلوگیری از نشت و اتصال الکتریسیته، روی مغز فلزی سیم تشکیل می‌شود. از طرفی به مجموع دو یا چند سیم‌ که در یک کاور محافظی قرار دارند کابل می‌گویند. معمولا سیم‌ و کابل به دو شکل افشان و مفتولی وجود دارند که سیم افشان از رشته‌های رسانای نرم تشکیل می‌شود و سیم مفتولی تک رشته‌ای ضخیم و خشک است که سیم‌های افشان به دلیل انعطاف‌شان بیشتر برای سیم‌کشی در لوله‌های خرطومی به‌کار می‌برند. معرفی اجمالی فروشگاه کالای برق فردوس فروشگاه کالای برق فردوس از سال 1382، در زمینه تولید و تامین انواع سیم و کابل برق، مخابراتی و شبکه فعالیت می‌کند. این فروشگاه نمایندگی عرضه محصولات شرکت‌های البرز الکتریک نور، البرز الکتریک آلیجی، مغان الکتریک زرتاب و کابل لوشان را برعهده دارد. انواع سیم افشان، سیم نیمه افشان، سیم خشک یا مفتولی، کابل افشان، کابل خشک، کابل برق فشار قوی، کابل برق فشار ضعیف، کابل جوش، کابل فرمان، کابل صنعتی، کابل سکتور 3.5 رشته، کابل آنتن یا کواکسیال، کابل شبکه، کابل دوربین مداربسته، کابل تلفن و کابل آر جیRG از جمله محصولات عرضه شده توسط فروشگاه کالای برق فردوس به‌شمار می‌روند. همچنین از ویژگی‌های این فروشگاه می‌توان به مشاوره، ارائه لیست قیمت و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور اشاره کرد.

بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل مغان بورس سیم و کابل مغان بورس سیم و کابل البرز الکتریک بورس سیم و کابل البرز الکتریک کالای برق فردوس بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل مغان بورس سیم و کابل مغان سیم و کابل مغان بورس سیم و کابل البرز الکتریک بورس سیم و کابل البرز الکتریک سیم و کابل البرز الکتریک بورس سیم و کابل ارزان بورس سیم و کابل ارزان سیم و کابل ارزان بهترین سیم و کابل مغان بهترین سیم و کابل البرز الکتریک بهترین سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل بورس سیم و کابل سیم و کابل بورس سیم و کابل مغان کابل آنتن مخابراتی بورس کابل فشار ضعیف و قوی بورس سیم و کابل البرز بورس سیم و کابل کرمان کابل فشار ضعیف و قوی بورس تجهیزات برقی ساختمانی تجهیزات برقی ساختمانی بورس مغان و البرز و کرمان انتن بورس آنتن کابل سکتور بورس کابل سکتور فیبر نوری بورس فیبر نوری بهترین قیمت سیم و کابل ارزانترین قیمت سیم و کابل بهترین قیمت سیم بهترین قیمت کابل ارزانترین قیمت سیم ارزانترین قیمت کابل بورس سیم و کابل سیم و کابل بورس انواع سیم و کابل سیم و کابل افشان و مفتول کابل های فشار قوی و ضعیف بورس سیم و کابل افشان بورس سیم و کابل مفتول سیم و کابل افشان و مفتول سیم و کابل کالای برق فردوس سیم و کابل فشار قوی سیم و کابل فشار ضعیف سیم و کابل بورس سیم و کابل کابل جوش و فرمان سیم و کابل با بهترین قیمت سیم و کابل با بهترین کیفیت کابل فشار قوی و ضعیف سیم فشار قوی و ضعیف کالای برق فردوس بورس سیم و کابل فشار قوی بورس سیم فشار قوی بورس کابل فشار قوی عرضه کننده سیم و کابل فشار قوی عرضه کننده سیم فشار قوی عرضه کننده کابل فشار قوی بورس سیم فشار قوی و ضعیف بورس کابل فشار قوی و ضعیف بورس کابل جوش بورس کابل آلومینیوم بورس سیم و کابل البرز بورس سیم و کابل لوشان بورس سیم و کابل برق فروش و عرضه سیم کابل فشار قوی، سیم و کابل فشار ضعیف سيم و كابل مغان سيم و كابل البرز سيم و كابل لوشان سیم و کابل مخابراتی فروشگا های برق فردوس کابل آلومینیوم کابل جوش کابل فرمان سیم و کابل افشان و خشک سیم و کابل البرز سیم و کابل لوشان سیم و کابل برق سیم و کابل با بهترین قیمت سیم و کابل با بهترین کیفیت پخش سیم و کابل کابل برق استاندارد خرید کابل و برق استاندارد خرید کابل فرمان خرید کابل فشار قوی خرید کابل فشار ضعیف خرید کابل شبکه برق صنعتی خرید لوازم برقی خرید لوازم روشنایی خرید ملزومات برقی فروشگاه فردوس با بیش از بیست سال سابقه و پنج شعبه در قلب بازار تهران در صنعت برق و انواع سیم و کابل آماده ارائه خدمات می باشد. نماینده فعال از شهرستان پذیرفته می شود.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

محمد حاتمی

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه12 - لاله زار جنوبی - کوچه بوشهری - پاساژ تهران الکتریک - پلاک 419

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/256144
پیشنهاد ایرانگان