سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آکادمی تخصصی تنیس

موسسه یوگا در یوسف آباد

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256081
#
2
ستاره آگهی
یوگا در زعفرانیه

باشگاه یوگا بدر

یوگا یکی از رشته‌های ورزشی برای کنترل ذهن است. تمرینات یوگا تاثیر مستقیمی روی عملکرد مغز و سیستم عصبی دارد و باعث آرامش روحی و روانی می‌شود. تمرینات یوگا از دو بخش کششی که بیشتر برای افزایش روحیه و کارکرد مغز انجام می‌گیرد و قسمت قدرتی تشکیل شده که هدف آن بالابردن توانایی بدن است. همچنین یوگا باعث درمان و کاهش اثرات بیماری‌هایی اعم از کمردرد، التهاب، بی‌خوابی و آسم نیز می‌شود. 

باشگاه یوگای بدر در سال 1362 در زمینه آموزش یوگا فعالیت می‌کند. آموزش یوگا تای چی، آموزش یوگا شیواندا، یوگای کودکان، یوگای بارداری و یوگا تراپی، از جمله خدمات این باشگاه به‌شمار می‎روند. ضمنا از ویژگی‌های باشگاه یوگا بدر می‌توان به ارائه مشاوره، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و برپایی جلسات به‌طور منظم اشاره کرد.

یوگا در محمودیه یوگا محدوده محمودیه يوگاى بارداری در زعفرانیه يوگاى بارداری محدوده زعفرانیه يوگاى بارداری محدوده محمودیه يوگاى بارداری در محمودیه یوگای کودکان در زعفرانیه یوگای کودکان در محمودیه یوگای بدر زیر نظر افسانه بدری کوهی با مجوز سازمان تربیت بدنی باشگاه یوگا در زعفرانیه باشگاه یوگا در محمودیه یوگای بانوان در زعفرانیه یوگای بانوان در محمودیه یوگای آقایان در زعفرانیه یوگای آقایان در محمودیه باشگاه یوگا در منطقه یک باشگاه یوگا در محمودیه یوگای آقایان در زعفرانیه یوگای آقایان در محمودیه آموزش کلیه تکنیک های یوگا برای خانم ها و آقایان در سطوح مختلف از ساعت 8 تا 19:30 پذیرای شما هستیم با 35 سال سابقه کار آموزش یوگا ویژه کودکان آموزش یوگا ویژه نوجوانان آموزش یوگای بارداری یوگاتراپی یوگای روز جمعه یوگای قدرتی و کارگاه های آموزشی تای چی يوگا بدر يوگاى خانم هاى باردار يوگاى كودكان يوگاى روز جمعه يوگا براى خانم ها و آقايان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

افسانه بدر کوهی

وب سایت

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - زعفرانیه - مقدس اردبیلی - جنب گل فروشی کشتکار - خیابان شهید ملکی - کوچه پدیدار شرقی - پلاک 8

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/256081
پیشنهاد ایرانگان