سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

جراحی لاپاراسکوپی

مطب دندانپزشکی محدوده کرج

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
256022
#
7
ستاره آگهی
بهترین روانپزشک تهران

پروفسور کامران عدلی

گاهی در زندگی، افراد دچار مشکلاتی می‌شوند که خودشان به‌تنهایی نمی‌تواند آن‌ها را حل و فصل کنند و در برهه‌ای از زمان مبتلا به اضطراب، غم و اندوه می‌شوند. به‌ همین دلیل در چنین مواقعی فرد به کسی نیاز دارد که او را برای گذر از این مشکلات راهنمایی کند. 

پروفسور کامران عدلی روانپزشک، روانکاو و فارغ‌التحصیل از دانشگاه هاروارد آمریکا، در زمینه درمان انواع بیماری روحی و روانی فعالیت می‌کند. فارغ‌التحصیلی از دانشگاه تهران و آمریکا، گذراندن دوره‌های تخصصی روانپزشکی، روانکاوی، مغز و اعصاب در آمریکا؛ سرپرست آموزشی دوره تخصصی اعصاب و روان در دانشگاه هاروارد، عضویت در هیئت علمی، آموزشی و پژوهشی دپارتمان روانپزشکی دانشگاه لوئیزیانا آمریکا؛ ریاست بخش داخلی روانپزشکی بیمارستان ایالت ماساچوست آمریکا، ریاست بخش اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و روانپزشکی سالمندان در بیمارستان نورث وست، تدریس در دانشگاه و بخش‌های خصوصی اعصاب و روان، انتشار مقالات مختلف در باب پیشگیری از میگرن در مجله هدیک، انتشار تعدادی مقاله در همکاری با دانشگاه ال اس یو جهت اثرات مواد مخدر روی سیستم عصبی و ارائه تحقیق الکتروفیزیولوژی در کنگره روانپزشکان آمریکا از سوابق علمی و عملی پروفسور کامران عدلی به‌شمار می‌روند.

بهترین روانپزشک تهران پروفسور کامران عدلی بهترین روانپزشک تهران بهترین روانکاو تهران روانپزشک خوب تهران روانکاو خوب تهران روانپزشک و روانکاو بهترین روانپزشک در تهران بهترین روانکاو در تهران روانپزشک و روانکاو خوب در تهران مجرب ترین روانپزشک تهران مجرب ترین روانکاو تهران بهترین روانشناس بهترین روانپزشک روانپزشک و روانکاو روانپزشک و روانکاو از دانشگاه هاروارد آمریکا عضو سابق هیئت های علمی دانشگاه های آمریکا و ایران و انجمن دانشمندان جنوب آمریکا روانپزشک، روانکاو، مشاوره خانواده و جوانان رزومه تحصیلی و کاری پروفسور کامران عدلی : 1. دوره پزشکی عمومی از سال 1975 تا سال 1981 میلادی در دانشگاه تهران در ایران 2. کارورزی در دانشگاه تهران از سال 1981 تا 1982 میلادی 3. دوره تخصصی جراحی در بیمارستان ترنتون واقع در ایالت نیوجرسی آمریکا از سال 1984 تا 1985 میلادی 4. دوره تخصصی داخلی در دانشگاه waye واقع در ایالت میشیگان آمریکا از سال 1985 تا 1986 میلادی 5. دوره های تخصصی روانپزشکی، روانکاوی، مغز و اعصاب در بیمارستان ها و مرکز متعدد آموزشی و پژوهشی دانشگاه هاروارد از سال 1986 تا 1989 میلادی 6. فارغ التحصیل دوره فوق تخصصی معالجه بیماری های اعصاب و روان از دانشگاه هاروارد واقع در ایالت ماساچوست آمریکا در سال 1989 میلادی 7. سرپرست آموزشی پزشکان دوره تخصصی اعصاب و روان در دانشگاه هاروارد در سال 1989 8. عضو هیئت علمی، آموزشی، پژوهشی در دپارتمان روانپزشکی در دانشگاه لوئیزیانا واقع در ایالت لوئیزیانا و نظارت و راهنمایی دانشجویان دانشگاه L.S.U از سال 1989 تا 1993 9. رئیس بخش داخلی روانپزشکی بیمارستان Heritage واقع در ایالت ماساچوست آمریکا از سال 1993 تا 1994 میلادی 10. ریاست بخش اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و روانپزشکی سالخوردگان بیمارستان North West و بیمارستان Dautrive آمریکا از سال 1994 تا 1996 میلادی 11. تدریس در دانشگاه و همچنین تدریس خصوصی بیماری های اعصاب و روان در تهران از سال 1996 تا 2000 میلادی 12. عضو هیئت علمی دانشگاه در شهرهای بندرعباس و بوشهر در سال های 1997 و 1998 13. تجربیات و مطالعات گستردهدر طبابت فوق تخصصی روانکاوی در تطابق با فرهنگ ایران رزومه پژوهشی : 1. انتشار پژوهشی در باب پیشگیری از میگرن در مجله Headache 2. انتشار 12 مقاله در همکاری با دانشگاه L.S.U در باب اثرات مواد مخدر روی سیستم عصبی 3. انتشار مقاله ای در باب توهمات فرهنگی 4. تحقیقات الکتروفیزیولوژی در COPD ارائه شده در کنگره روانپزشکان آمریکا در سال 1991 و انجمن دانشمندان جنوب آمریکا در سال 1992

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

کامران عدلی

تلفن

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - جردن - بعد از چهارراه جهان کودک - ساختمان نگین - طبقه 10 - واحد 1001

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/256022