سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزشگاه رانندگی محدوده نیاوران

دبستان غیر دولتی محدوده پیروزی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
255930
#
7
ستاره آگهی
مدرسه بین المللی در تهران

مجتمع آموزش زبان ابن‌سینا

مجتمع آموزشی بین‌المللی به مدرسه‌ای گفته می‌شود که میزبان دانش‌آموزان برای ارائه خدمات آموزشی مطابق با استانداردهای جهانی می‌باشد. این مجتمع‌های آموزشی در دنیا عموما انگلیسی زبان هستند، اما بعضی از آن‌ها به زبان‌های دیگری، مانند فرانسوی و آلمانی نیز خدمات آموزشی ارائه می‌دهند. 

مجتمع آموزشی بین‌ا‌لمللی ابن‌سینا با اخذ مجوز رسمی از شورای عالی آموزش و پرورش فعالیت می‌کند. تدریس و محاوره به زبان انگلیسی، آموزش زبان فارسی، فرانسه و آلمانی؛ آموزش سر فصل‌های دروس مطابق با متدهای مدارس بین‌المللی اروپا و هماهنگ با نظام آموزش ایران، از جمله خدمات این مجتمع آموزشی می‌باشند. همچنین از ویژگی‌های مجتمع آموزشی بین‌المللی ابن‌سینا می‌توان به ایجاد تسهیلات ادامه تحصیل در کالج‌های اروپایی و بهره‌گیری از کادر آموزشی فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های خارجی اشاره کرد.

مدرسه بین المللی در تهران مدرسه بین المللی مدرسه بین المللی در تهران مدرسه بین المللی ابن سینا مجتمع آموزش بین المللی محدوده بزرگراه صدر مجتمع آموزشی بین المللی ابن سینا نخستین مدرسه بین المللی غیردولتی در ایران با مجوز صادره از شورای عالی آموزش و پرورش اسلامی با ارائه مدرک تحصیلی معتبر و قابل پذیرش در کلیه مدارس بین المللی تدریس و محاوره به زبان انگلیسی آموزش زبان فارسی و آلمانی و فرانسه امکان ادامه تحصیل در کالج های اروپا و آمریکا بهره گیری از مجرب ترین کادر آموزشی و فارغ التحصیلان دانشگاه های داخل و خارج کشور امکان ورود برای دانش آموزان ایرانی و خارجی سرفصل های درسی مطابق با کلیه مدارس بین المللی اروپا و هماهنگ بر نظام آموزشی مدرسه بین المللی تهران ( جمهوری اسلامی ایران )

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

آمنه مرتضی پور

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - آفریقا - پایین تر از چهارراه جهان کودک - کوچه ژوبین - پلاک 9

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 31 اردیبهشت 1398www.irangan.com/255930
پیشنهاد ایرانگان