سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

مهد کودک و پیش دبستانی در پونک

مهد کودک محدوده سهروردی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
255796
#
7
ستاره آگهی
مهد کودک دوزبانه سلاله

مهدکودک دوزبانه سلاله

بی‌شک تحصیلات یکی از فاکتورهای موفقیت است. معمولا فرآیند یادگیری در سن کودکی افراد آغاز می‌شود. مهدکودک مکانی است که در آن به کودکان اصول و مفاهیم ابتدائی آموزش داد شده و آن‌ها را برای ورود به مقاطع بالاتر آماده می‌کند. مهدکودک دو زبانه سلاله با سال‌ها سابقه در زمینه آموزش کودکان و خردسالان فعالیت می‌کند. مفاهیم ریاضی با چرتکه، علوم، کامپیوتر، زبان انگلیسی، زبان فارسی، شاهنامه‌خوانی، سرودخوانی، قصه‌گویی، نمایش‌خلاق، نقاشی، طراحی، سفالگری، خمیربازی، بازی‌های خلاق، کار دستی، اوریگامی، کولاژ، موسیقی ارف کودکان، ژیمناستیک، ایروبیک، اسکیت، شطرنج و شنا از جمله کلاس‌های آموزشی این مجموعه به‌شمار می‌روند. برگزاری کارگاه‌های خلاقیت، افزایش تمرکز و هوش، کارگاه‌ مشاوره با حضور روانشناس کودک و خانواده و برگزاری اردوهای علمی و تفریحی از دیگر خدمات این مرکز آموزشی می‌باشند. همچنین از ویژگی‌های مهدکودک دو زبانه سلاله می‌توان به بهره‌گیری از مربیان با تجربه، نظارت و مانیتورینگ محیط مهدکودک به منظور امنیت بیشتر و ارائه برنامه تغذیه مناسب تحت نظارت کارشناس تغذیه اشاره کرد.

مهد کودک دوزبانه سلاله پیش دبستانی دوزبانه سلاله بهترین مهد کودک محدوده نیاوران بهترین پیش دبستانی محدوده نیاوران آموزش زبان انگلیسی محدوده نیاوران کارگاه مادر و کودک سلاله محدوده نیاوران مهد کودک سلاله آموزشگاه سلاله با فضای 1000 متر محیطی شاد و پرانرژی و کادری مجرب و متخصص آماده پذیرایی از فرشته های نازنین شما می باشد کارگاه های آموزشی سلاله شامل: کارگاه مادر و کودک کارگاه مهارتهای زندگی آموزش زبان انگلیسی آموزش و کارگاه سفالگری آموزش نقاشی و آموزش موسیقی آموزش کامپیوتر و آموزش خلاقیت آموزش ایروژیم، اوریگامی و بازی تمرکز پش دبستانی سلاله آموزش چرتکه و ucmas آموزش ارف آموزش تکواندو، اسکیت، شنا، شطرنج، باغبانی و نجاری مهد کودک سلاله تنها مرکز دارای صخره نوردی در منطقه نیاوران نگهداری شیرخوار تا 6 سال

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

نرگس بهرامی

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - شمال کاخ نیاوران - خیابان جهانشاهی - اول جمال آباد - پلاک 1 و 9

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/255796
پیشنهاد ایرانگان