سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

نصب داربست محدوده تهرانپارس

نصاب داربست و سوله

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
پیمانکاری آرکا سقف

خدمات سقف اجرای سقف های شیبدار اجرای سقف های شیروانی

کد آگهی
255692
ستاره آگهی
2
کد آگهی
255692
#
2
ستاره آگهی
اجرای تخصصی سقف و شیروانی

پیمانکاری آرکا سقف

سقف یکی از اجزای اصلی ساختمان است که وظیفه پوشاندن و محافظت از فضای داخلی ساختمان را در برابر شرایط آب و هوایی مختلف بر عهده دارد. سقف‌ها با توجه به اقلیم هر منطقه در اشکال مختلفی اعم از گنبدی، صاف و شیبدار ساخته می‌شوند. سقف شیبدار سطوحی است که در ابتدا و انتهای سقف اختلاف ارتفاع وجود دارد. همچنین سقف در طراحی و دکوراسیون ساختمان نیز تاثیر زیادی می‌گذارد. 

پیمانکاری آرکا سقف با سال‌ها سابقه در زمینه طراحی و ساخت انواع سقف فعالیت می‌کند. اجرای تخصصی سقف شیبدار، شیروانی، آردواز، اجرای سر درب پیشانی آلاچیق و سقف‌های ویلایی، از جمله خدمات این پیمانکاری محسوب می‌شوند. همچنین از ویژگی‌های پیمانکاری آرکا سقف می‌توان به ارائه مشاوره، نصب محصولات، بازدید از محل و برآورد هزینه قبل از انجام پروژه اشاره کرد.

آرکا سقف مجری سقف و شیروانی در تمام نقاط مجرب ترین مجری انواع سقف و شیروانی اجرای سقف و شیروانی با کادر حرفه ای بهترین مجری سقف و شیروانی در تهران اجرای سقف شیبدار ارائه خدمات سقف و شیروانی اجرای شیروانی با نازلترین قیمت اجرای کلیه سقف های شیبدار اجرای سقف با نازلترین قیمت اجرای شیروانی در تمام نقاط تهران اجرای کلیه سقف و شیروانی با کمترین هزینه طراح و اجرا سقف و شیروانی اجرای تخصصی سقف و آردواز اجرای تخصصی شیروانی و آردواز سازنده حرفه ای انواع سقف اجرای تخصصی سقف در تمام نقاط اجرای تخصصی شیروانی در تمام نقاط اجرای تخصصی آردواز در تمام نقاط اجرای تخصصی سقف های ویلایی اجرای آردواز سر درب پیشانی آلاچیق و سقف های ویلایی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام شرکت

آرکا سقف

تلفن

وب سایت

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/255692
پیشنهاد ایرانگان