سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

متخصص حمل اثاثیه و اسباب کشی

اتوبار محدوده تهرانپارس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
255375
#
2
ستاره آگهی
آگهی مشابه
اتوبار محدوده تهرانسر

موسسه اتوبار تهرانسر

اتوبار به شرکتی گفته می‌شود که با بهره‌گیری از افراد با تجربه و وسایل نقلیه مناسب به‌جابه‌جایی کالا می‌پردازد. هر چند در نگاه مردم خدمات اتوبار و باربری تفاوتی ندارند؛ اما اتوبارها علاوه بر حمل و نقل اسباب سبک و اثاثیه منازل و ادارات، آن‌ها را بسته‌بندی نیز می‌کنند؛ در حالی که باربری‌ها، فقط وظیفه جابه‌جایی هر نوع باری، اعم از سبک و سنگین از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر و در مسافت‌های دور و نزدیک را بر عهده می‌گیرند. موسسه اتوبار تهرانسر در سال 1372 در زمینه حمل و نقل و جابه‌جایی بار شروع به‌کار کرد. بسته‌بندی، اثاث‌کشی و حمل و نقل لوازم منزل و ادارات از جمله اشیا بزرگ و شکستنی، مایعات و وسایل حساس به ضربه از خدمات این اتوبار به‌شمار می‌روند. همچنین استفاده از تجهیزات مخصوص برای بسته‌بندی، اعم از چسب‌های ضد ضربه، ضربه‌گیرهای حباب‌دار و ضد آب و بهره‌گیری از کارگران با تجربه و نیرومند از ویژگی‌های موسسه اتوبار تهرانسر محسوب می‌شوند.

اتوبار اشرفی اصفهانی اتوبار ولنجک اتوبار محدوده زعفرانیه اتوبار محدوده حکیم اتوبار محدوده ونک اتوبار محدوده مرزداران اتوبار محدوده گیشا اتوبار محدوده بلوار فردوس اتوبار محدوده جاده مخصوص اتوبار تهرانسر اتوبار محدوده تهرانسر اتوبار شبانه روزی در تهرانسر اتوبار شبانه روزی محدوده تهرانسر کامیون بار محدوده تهرانسر متخصص در حمل اثاثیه منزل متخصص در جا به جایی اثاثیه متخصص در حمل اثاثیه شرکت ها متخصص در حمل اثاثیه ادارات اتوبار متخصص با بسته بندی اتوبار دارای بیمه اتوبار ویژه تمام نقاط اتوبار ویژه شهرستانها

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/255375
پیشنهاد ایرانگان