سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

مبلمان تخت خوابشو در یافت آباد

تعویض و تعمیر رویه مبل

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کالیته و کاتینگ پارچه زرین دکس

فروش انواع پارچه مبلی فروش انواع پارچه پرده ای فروش پارچه های مدرن

کد آگهی
255312
ستاره آگهی
1
کد آگهی
255312
#
1
ستاره آگهی
کاتینگ پرده محدوده مولوی

کالیته و کاتینگ پارچه زرین دکس

به برش پارچه برای توزیع و پخش آن طبق قواره‌های تعیین شده کاتینگ می‌گویند. از آن‌جایی که تنوع در طرح و رنگ پارچه و تغییرات در مدل‌های آن به سرعت اتفاق می‌افتد؛ به همین دلیل فروشگاه‌های پارچه و تولیدکنندگان مبل و پرده برای جلوگیری از بنجل شدن پارچه و تامین نمونه‌های جدید، پارچه را از مراکز کاتینگ و به اندازه نیازشان تهیه می‌کنند. 

کاتینگ پارچه زرین دکس از سال 1392، در زمینه تهیه و پخش پارچه پرده و پارچه مبلی به صورت کاتینگ و عمده فعالیت می‌نماید. انواع پارچه‌ آبرنگی، پارچه مخمل، پارچه‌ ساتن، پارچه کلاسیک، پارچه اسپرت، پارچه رنگی، پارچه کتان و پارچه‌های هازان و سام از جمله محصولات این فروشگاه به ‌شمار می‌روند. همچنین پارچه‌های کاتینگ زرین دکس در طرح‌های ساده و گل‌دار به صورت کاتینگ و عمده عرضه می‌شوند. ضمنا ارائه لیست قیمت و ارسال کالیته و سفارشات به تمام نقاط کشور از ویژگی‌های این فروشگاه می‌باشند.

کاتینگ زرین کاتینگ پارچه های پرده ای و مبلی انواع کالیته های پرده ای و مبلی انواع پارچه های آب رنگی انواع پارچه های مخمل ساده و طرح دار انواع پارچه های کوبلن، ساتن، ساده و طرح دار انواع پارچه های عروسکی پخش پارچه های پرده ای و مبلی کالیته های پرده ای پارچه های ساده ای هازان و سام فروش به صورت کاتینگ و عمده پارچه های اسپرت و کلاسیک و رنگی پرده و پارچه بازار موسوی کالیته پرده ای کاتینگ زرین کاتینگ پارچه های پرده ای و مبلی انواع کالیته های پرده ای و مبلی انواع پارچه های آب رنگی انواع پارچه های مخمل ساده و طرح دار انواع پارچه های کوبلن، ساتن، ساده و طرح دار انواع پارچه های عروسکی پخش پارچه های پرده ای و مبلی کالیته های پرده ای پارچه های ساده ای هازان و سام فروش به صورت کاتینگ و عمده پارچه های اسپرت و کلاسیک و رنگی پرده و پارچه بازار موسوی بورس کالیته پرده بورس کالیته پرده فروش انواع کالیته پرده عرضه و پخش کالیته پرده فروش انواع پارچه های پرده فروش انواع پارچه های مبلی عرضه شیک ترین کالیته پرده زرین دکس نگرش نو در کاتینگ پارچه های مبلی و پرده ای ارائه جدیدترین پارچه های مبلی و پرده ای به صورت کاینگ کالیته پرده ای کاتینگ و کالیته پرده ای کاتینگ پارچه های پرده ای کاتینگ پارچه های مبلی کالیته پرده ای و مبلی انواع کاتینگ و کالیته پرده ای انواع کاتینگ و کالیته مبلی پرده و پارچه بازار موسوی انواع پارچه های آب رنگی انواع پارچه های مخمل ساده و طرح دار فروش به صورت کاتینگ و عمده پارچه های ساده ای هازان و سام کاتینگ زرین کاتینگ پارچه های پرده ای و مبلی کالیته پرده ای و مبلی انواع کاتینگ و کالیته های پرده ای انواع کاتینگ و کالیته های مبلی کاتینگ پرده پرده و پارچه بازار موسوی انواع پارچه های آب رنگی انواع پارچه های مخمل ساده و طرح دار انواع پارچه های کوبلن، ساتن، ساده و طرح دار پارچه های ساده ای هازان و سام فروش به صورت کاتینگ و عمده

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

امیرحسین متقی - علی حاج حسینی

شماره تلگرام

09904152026

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه15 - مولوی - خیابان پیرمرادی - پلاک 53 - طبقه اول - واحد 1

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/255312
پیشنهاد ایرانگان