سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دندانپزشکی نسیم قیطریه

جراحی لاپاراسکوپی و کولپوسکوپی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
255293
#
5
ستاره آگهی
روانشناس و روانپزشک

دکتر کامران عدلی

بسیاری از افراد به دلایل مختلفی در زندگی‌شان دچار مشکلات روحی روانی می‌شوند. هر چند مشکلات روحی و استرس آسان به وجود می‌آیند؛ اما برای درمان آن‌ها زمان زیادی لازم است. یکی از راهکارها در این زمینه مشاوره با روانپزشک می‌باشد. روانپزشک پزشکی است که با بررسی روحیات فرد انواع بیماری‌های روانی را درمان می‌کند. دکتر کامران عدلی در سال 1360 در رشته پزشکی عمومی از دانشگاه تهران فارغ التحصیل شد و دوره کارورزی دو ساله خود را در این دانشگاه گذراند. سپس در سال‌های 1364 تا 1368 دوره‌های تخصصی روانپزشکی، روانکاوی، مغز و اعصاب را در کشور آمریکا طی کرد و پس از آن به عنوان سرپرست آموزشی پزشکان دوره اعصاب و روان در دانشگاه هاروارد منصوب شد؛ وی در سال 1373 ریاست بخش اعصاب و روانپزشکی دو بیمارستان در آمریکا را بر عهده گرفت. دکتر کامران عدلی در سال 1375 به ایران بازگشت و به تدریس در دانشگاه‌های مختلف مشغول شد و به عنوان پزشک و روانشناس با بورد تخصصی به فعالیت خود ادامه داد. از سوابق پژوهشی پروفسور کامران عدلی می‌توان به انتشار مقاله پیشگیری از میگرن در مجله هدیک، انتشار دوازده مقاله با همکاری دانشگاه ال اس یو و تحقیقات الکتروفیزیولوژی در کنگره روانپزشکان آمریکا اشاره کرد. همچنین دکتر کامران عدلی عضو سابق هیئت علمی دانشگاه‌های آمریکا و انجمن دانشمندان جنوب آمریکا و ایران می‌باشد.

پروفسور کامران عدلی دارای بورد تخصصی روانپزشکی عضو سابق هیئت های علمی دانشگاه های آمریکا و ایران و انجمن دانشمندان جنوب آمریکا دارای مدرک روانپزشکی و روانکاوی از دانشگاه هاروارد آمریکا روانپزشک، روانکاو، مشاور خانواده و جوانان بهترین دکتر روانپزشک بهترین روانکاو رزومه تحصیلی و کاری پروفسور کامران عدلی : - دوره پزشکی عمومی از سال 1975 تا سال 1981 میلادی در دانشگاه تهران در ایران - کارورزی در دانشگاه تهران از سال 1981 تا 1982 میلادی - دوره تخصصی جراحی در بیمارستان ترنتون واقع در ایالت نیوجرسی آمریکا از سال 1984 تا 1985 میلادی - دوره تخصصی داخلی در دانشگاه waye واقع در ایالت میشیگان آمریکا از سال 1985 تا 1986 میلادی - دوره های تخصصی روانپزشکی ، روانکاوی ، مغز و اعصاب در بیمارستان ها و مرکز متعدد آموزشی و پژوهشی دانشگاه هاروارد از سال 1986 تا 1989 میلادی - فارق التحصیل دوره فوق تخصصی معالجه بیماری های اعصاب و روان از دانشگاه هاروارد واقع در ایالت ماساچوست آمریکا در سال 1989 میلادی - سرپرست آموزشی پزشکان دوره تخصصی اعصاب و روان در دانشگاه هاروارد در سال 1989 - عضو هیئت علمی، آموزشی، پژوهشی در دپارتمان روانپزشکی در دانشگاه لوئیزیانا واقع در ایالت لوئیزیانا و نظارت و راهنمایی دانشجویان دانشگاه L.S.U از سال 1989 تا 1993 - رئیس بخش داخلی روانپزشکی بیمارستان Heritage واقع در ایالت ماساچوست آمریکا از سال 1993 تا 1994 میلادی - ریاست بخش اعصاب و روان کودکان و نوجوانان و روانگزشکی سالخوردگان بیمارستان North West و بیمارستان Dautrive آمریکا از سال 1994 تا 1996 میلادی - دریس در دانشگاه و همچنین تدریس خصوصی بیماری های اعصاب و روان در تهران از سال 1996 تا 2000 میلادی - عضو هیئت علمی دانشگاه در شهرهای بندرعباس و بوشهر در سال های 1997 و 1998 - تجربیات و مطالعات گستردهدر طبابت فوق تخصصی روانکاوی در تطابق با فرهنگ ایران رزومه پژوهشی : - انتشار پژوهشی در باب پیشگیری از میگرن در مجله Headache - انتشار 12 مقاله در همکاری با دانشگاه L.S.U در باب اثرات مواد مخدر روی سیستم عصبی - انتشار مقاله ای در باب توهمات فرهنگی - تحقیقات الکتروفیزیولوژی در COPD ارائه شده در کنگره روانپزشکان آمریکا در سال 1991 و انجمن دانشمندان جنوب آمریکا در سال 1992 روانپزشک و روانکاو مجرب پروفسور کامران عدلی مجرب ترین روانپزشک مجرب ترین روانکاو روانپزشک و روانکاو مجرب عضو سابق هیئت های علمی دانشگاه های آمریکا و ایران و انجمن دانشمندان جنوب آمریکا دارای بورد تخصصی روانپزشکی دارای مدرک روانپزشکی و روانکاوی از دانگشاه هاروارد آمریکا بهترین روانپزشک و روانکاو باتجربه ترین روانپزشک و روانکاو مجرب ترین مشاور خانواده و جوانان مطب روانپزشکی در جردن مطب روانکاوی در جردن روانپزشک متخصص در جردن

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

کامران عدلی

تلفن

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه1 - جردن - 200 متر بالاتر از چهارراه جهان کودک - ساختمان نگین - طبقه 10 - واحد 1001

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/255293
پیشنهاد ایرانگان