سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تشک کشتی

تشک ورزشی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
شرکت تولیدی سهند اسپرت

تولید تشک ورزشی ملزومات ایروبیک و شنا تشک ضربه گیر

کد آگهی
254806
ستاره آگهی
7
کد آگهی
254806
#
7
ستاره آگهی
تشک ضربه گیر

شرکت تولیدی سهند اسپرت

صدمات ورزشی آسیب‌هایی هستند که معمولا در هنگام ورزش اتفاق می‌افتند و ممکن است باعث ایجاد جراحات جزئی یا شدیدی شوند. برای پیشگیری از صدمات ورزشی، در کف سالن تشک‌ ضربه‌گیر نصب می‌کنند. تشک ضربه‌گیر کفپوشی است که از آسیب‌دیدگی اعضای بدن هنگام برخورد با زمین جلوگیری می‌کند. 

شرکت تولیدی سهند اسپرت در سال 1343 در قالب فروشگاه کوچکی تاسیس شد و سپس فعالیت خود را در زمینه تولید تشک‌های ضربه‌گیر و ایمن گسترش داد. کفپوش، تور ورزشی، تجهیز سالن‌های کشتی، رزمی و زمین‌های ورزشی، از جمله محصولات و خدمات این واحد تولیدی به‌شمار می‌روند. همچنین نصب و اجرای تور ابریشمی در سقف، اطراف محوطه و نصب صندلی و سکوی تماشاگران، از دیگر خدمات شرکت سهند اسپرت محسوب می‌شود. از ویژگی‌های این واحد تولیدی می‌توان به بازدید از محل و ارائه مشاوره رایگان قبل از دریافت سفارش اشاره کرد. ضمنا شرکت‌‌های گاز پارس جنوبی، صنایع غیر صنعتی پازارگاد، مخابرات تهران و شرکت آب و فاضلاب؛ دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تهران، دانشگاه پیام نور و دانشگاه هنر قزوین، از مراکزی هستند که با شرکت سهند اسپرت همکاری کرده‌اند.

تشک ضربه گیر ایمن سهند اسپرت در سال 1343 کار خود را با فروشگاه ورزشی کوچکی آغاز کرد و در سال های بعد به تولیدی ورزشی تبدیل گشت. در دهه 50 تولید محصولاتی چون فوتبال دستی و راکت تنیس روی میز و دهه 70 به بعد تولید انواع تشک های ورزشی و لوازم ایروبیک را در زمره کارهای خود قرار داد. امروز سهند اسپرت به عنوان یکی از برترین های اجرای تجهیزات اماکن ورزشی و سالن های چند منظوره کار خود را در زمینه نصب و اجرای انواع کفپوش ها، ضربه گیرها، تورها، تجهیز سالن های کشتی و رزمی، انواع زمین های ورزشی، تجهیزات سالن ها و اماکن ورزشی از جمله صندلی رختکن ادامه می دهد. گروه ورزشی سهند با مدیریت میرمعصوم نقیب زاده و همراهی میرعلی نقیب زاده با هدف بهبود و ارتقای سطح اماکن ورزشی کشور و ارائه بهینه خدمات به مشتریان عزیز قدم بر می دارد. کفپوش های ورزشی ضربه گیر لوازم و تجهیزات ورزشی تولید ضربه گیر تولید ملزومات ایروبیک و شنا مشاوره و تجهیز سالن های ورزشی متخصص در اجرای تشک ضربه گیر ایمن عاملیت فروش کفپوش Vinyflex و اسکوبردهای چند منظوره TETA تولید و نصب انواع پایه والیبال و بسکتبال و انواع دروازه نصب تور ابریشمی در سقف، اطراف محوطه، صندلی و سکوی تماشاگران تولید تشک ورزشی و تاتامی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

میرعلی نقیب زاده

فکس

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه10 - دامپزشکی - نبش چهار راه رودکی - پلاک 118

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/254806
پیشنهاد ایرانگان