سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بازرگانی امیری

انبار کالای بازرگانی قائم

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
254767
#
7
ستاره آگهی
ترخیص کالا از گمرکات جنوب کشور

بازرگانی ترخیص کالای امیری

مبادله کالا بین کشورها موجب تامین نیاز و رونق اقتصادی آن‌ها می‌شود. به نهاد دولتی ناظر بر واردات و صادرات، گمرک می‌گویند. انتقال به‌موقع کالا از گمرک در سوددهی و جلوگیری از ضرر و زیان نقش مهمی دارد. امور گمرکی فرایندی‌ است که برای ارسال و دریافت کالا از گمرک انجام می‌شود. در هر کشوری واحد‌های بازرگانی وجود دارند که خدمات و امور گمرکی را برای ترخیص کالا انجام می‌دهند. آشنایی و تخصص در مسائل گمرکی، بهبود و تسریع روند تشریفات گمرکی از مزایایی واحدهای ترخیص کالا می‌باشند. بازرگانی امیری از دهه 70 هجری شمسی، در بخش واردات‌، صادرات، امور گمرکی و ترخیص کالا فعالیت ‌می‌کند. ترخیص انواع کالاهای مجاز، سردخانه‌ای، مواد غذایی، مواد اولیه، لوازم خانگی و لوازم برقی از تمام بنادر و گمرکات اجرایی، تخلیه، بارگیری و بارشماری کالا با تجهیزات کامل فله و کارگو، حمل و نقل کالا از مبدا تا مقصد، پیگیری پرونده‌های اختلافی در کمیسیون بدوی و تجدید نظر گمرک ایران، از جمله خدمات این واحد بازرگانی به‌شمار می‌روند. ارائه مشاوره، انجام خدمات گمرکی در کوتاه ترین زمان با قیمت فیکس و کارمزدی از ویژگی‌های ترخیص کالا و بازرگانی امیری می‌باشند.

ترخیص کالا از گمرکات جنوب کشور با نازلترین قیمت بازرگانی امیری ارائه کلیه خدمات جهت واردات و صادرات کالاهای مجاز مشاوره بازرگانی مشاوره امور گمرکی صادرات کالا به کویت پیگیری پرونده های اختلافی در کمیسیون های بدوی و تجدید نظر گمرک ایران ترخیص تخصصی انواع کالاهای سردخانه ای و مواد غذایی در کوتاهترین زمان دارای شرکت حمل و نقل بین المللی شرکت تخلیه، بارگیری و بارشماری نمونه بارانداز از جنوب ارائه خدمات مربوط به تخلیه و بارشماری کالا دارای تجهیزات کامل تخلیه و بارگیری، فله و کارگو با بیش از دو دهه تجربه موفق و رضایتمندی صاحبان کالا و کشتیرانی ها ترخیص کالا از این لحاظ حائز اهمیت است که بازرگانان و شرکت های تجاری می بایست برای جلوگیری از ضرر و زیان و رسیدن به سوددهی، امور گمرکی و ترخیص کالاهای مدنظر خود را در اسرع وقت انجام دهند. بنابراین نیاز به ترخیص کاری دقیق، خبره، فعال و امانتدار دارند که روند خدمات و تشریفات گمرکی آنها را پیگیری کند. بازرگانی امیری در طی سالها فعالیت پی در پی در زمینه خدمات گمرکی و ترخیص کالا در گمرکات بوشهر، بندرعباس، خرمشهر، بندرلنگه، بازرگان، ماکو، جلفا، آستارا، انزلی، امیرآباد، نوشهر، تهران توانسته است نامی نیک از خود به جای بگذارد. این مجموعه با جذب نیروهای متخصص، کارآمد و متعهد تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد رضایت مندی صاحبان کالا و کشتیرانی ها گواه ادعای ماست. همچنین این مجموعه با در اختیار داشتن شرکت تخلیه، بارگیری و بارشماری نمونه بارانداز جنوب و حمل و نقل تاجران ترابر بوشهر در زمینه خدمات حمل و نقل نیز فعالیت می کند تا بتواند کالاهای ترخیص شده را به موقع و در محل مد نظر مشتری تحویل دهد. خدمات قابل ارائه در بازرگانی امیری به عبارت است از : ترخیص تخصصی کالاها اعم از مواد اولیه، مواد غذایی، اجزاء و قطعات، لوازم خانگی، لوازم برقی و غیره ترخیص کالا از کلیه بنادر و گمرکات اجرایی کشور کلیه خدمات امور گمرکی ارائه خدمات تخلیه و بارگیری برای کلیه کالاها حمل و نقل کالا از مبدا تا مقصد و تحویل کالا در دبی و اسال به ایران قیمت به صورت فیکس و کارمزدی دقت، صداقت، سرعت، بهترین قیمت های رقابتی رمز موفقیت ماست.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

حسن امیری

تلفن دفتر خرمشهر

تلفن دفتر تهران

تلفکس

پست الکترونیک

behzadpour.trade@gmail.com

آدرس

خوزستان - خرمشهر - خیابان چهل متری - بن بست آداب - درب آخر

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/254767
پیشنهاد ایرانگان