سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

قالیشویی محدوده جنوب تهران

قالیشویی گل ابریشم

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
قالیشویی و مبل‌شویی نائین

شستشوی فرش ابریشم قالیشویی مکانیزه قالیشویی مجهز در کرج

کد آگهی
254710
ستاره آگهی
6
کد آگهی
254710
#
6
ستاره آگهی
آگهی مشابه
قالیشوئی محدوده کرج

قالیشویی و مبل‌شویی نائین

فرش محافظی است که برای پوشاندن سطح زمین از آن استفاده می‌کنند. فرش از الیافی مانند ابریشم، پنبه و موارد این چنینی تولید می‌شود. فرش به دلیل الیافی که دارد و دائم در سطح زمین قرار دارد به سرعت آلودگی و کثیفی را جذب می‌کند. آلودگی چهره فرش را نازیبا می‌کند و جلوه زشتی به آن می‌دهد؛ به‌همین دلیل فرش باید نظافت و شست‌وشو شود. قالیشویی و مبل‌شویی نائین در سال 1346 در زمینه ارائه خدمات شست‌وشو انواع فرش شروع به‌کار کرد. شست‌وشو انواع فرش ماشینی، فرش ابریشمی، فرش گل ابریشم و انواع موکت، از جمله خدمات این قالیشویی محسوب می‌شوند. همچنین قالیشویی نائین مبل‌شویی در محل را نیز انجام می‌دهد. ضمنا رفوگری، شیرازه‌زنی، پرداخت‌کاری، رفوگری، اعلاشویی و ترمیم سوختگی، از دیگر خدمات این قالیشویی محسوب می‌شوند. از طرفی از ویژگی‌های قالیشویی نائین می‌توان به تحویل فرش به صورت رول و کاور شده اشاره کرد.

مجهزترین قالیشویی محدوده کرج بهترین قالیشویی محدوده مهر ویلا کرج بهترین قالیشویی محدوده مهر شهر کرج قالیشویی و مبل شویی محدوده کرج قالیشویی نائین در سال 1346 در تهران فعالیت خود را آغاز نموده و مفتخر است که اولین قالیشویی مکانیزه در کل کشور عزیزمان ایران در خدمت شما عزیزان می باشد. مجهزترین قالیشویی محدوده کرج بهترین قالیشویی محدوده کرج قالیشویی نائین اصل کد 259 متخصص در شستشوی فرش های ابریشم و نفیس آبکشی کامل فرش با اصول مذهبی قالیشویی محدوده کرج و تهران جهت جلوگیری از چروک و یا شکستگی فرش شما لول کرده تحویل می گیریم و لول کرده تحویل می دهیم

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/254710
پیشنهاد ایرانگان