سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

خدمات پرداخت و پولیش قالب

فیلتر هود

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
254645
#
1
ستاره آگهی
آندایز سخت

کارگاه صنعتی آنودایز سخت سکوتی

آنودایز عملیات الکتروشیمیایی است که باعث ایجاد لایه‌ای اکسیدی روی آلومینیوم می‌شود. در این روش جریان برق را از مایع الکترولیت که رایج‌ترین آن اسیدسولفوریک است عبور می‌دهند. سپس قطعات آلومینیوم را به قطب آند متصل کرده و کاتد را به فلزات مناسب دیگری، مانند استیل، سرب، تیتانیوم یا آلیاژ آلومینیوم وصل می‌کنند، در نتیجه این عمل باعث تشکیل لایه اکسید، روی آلومینیوم می‌شود. آلومینیوم فلزی سبک و پرکاربرد است که در صنایع هوا‌پیمایی، نظامی، دارویی، ساخت لوازم، ابزارآلات و مواردی از این دست به‌کار گرفته می‌شود. معمولا برای مقاومت در برابر خوردگی، افزایش قدرت، عایق کاری، رنگکاری، ایجاد نمای دکوراسیون، ایجاد خاصیت آنتی استاتیکی، افزایش قدرت تابش و انتقال حرارت، آلومینیوم را آبکاری و آنودایز می‌کنند. کارگاه صنعتی آنودایز سخت سکوتی با سال‌ها سابقه، در زمینه آبکاری و آنودایز سخت فعالیت می‌کند. آبکاری آلومینیوم، آنودایز سخت آلومینیوم، پروسه‌های آنودایزینگ تا ضخامت 100 میکرون، از جمله خدمات این کارگاه صنعتی محسوب می‌شوند. همچنین مشاوره قبل از ارائه خدمات و ضمانت آبکاری از ویژگی‌های کارگاه آنودایز سخت سکوتی به‌شمار می‌روند.

آنودایز سخت کارگاه صنعتی آندایز سخت آبکاری آلومینیوم انواع پروسه های آندایزینگ پوشش آندایز سخت بر روی قطعات آلومینیوم برای ایجاد سختی و مقاومت بسیار بالا در مقابل سایش با سختی درصد 55-60 HRC و همچنین عایق نمودن سطح قطعه برای جلوگیری از تولید الکتریسیته سالکن ( آنتی استاتیک ) که در صنعت هواپیمایی، نظامی، دارویی، نساجی و ... کاربرد وسیعی دارد. پروسه آندایزینک میتواند ضمن دادن ضخامتی در حدود 100 میکرون سطح قطعه را در مقابل خوردگی محافظت نماید. آندایز سخت کارگاه صنعتی آندایز سخت آبکاری آلومینیوم کارگاه آبکاری آلومینیوم آندایز سخت انواع پروسه های آندایزینگ

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

عاکف سکوتی

موبایل

آدرس

تهران - چهاردانگه - شهرک صنعتی چهاردانگه - خیابان اول آلومینیوم کاران - خیابان مسعود جنوبی - پلاک18

تاریخ چاپ این صفحه : سه شنبه 21 اسفند 1397www.irangan.com/254645
پیشنهاد ایرانگان