سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

باشگاه بدنسازی محدوده ستارخان

باشگاه یوگا در اکباتان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
254619
#
3
ستاره آگهی
باشگاه یوگا محدوده گیشا

باشگاه یوگا نیروانا

یوگا ورزشی ذهنی‌ و فیزیکی است که روی عملکرد مغز تاثیر مستقیم می‌گذارد. هر چند مبدا این رشته کشور هند بوده، اما امروزه تمرینات آن در سراسر دنیا انجام می‌شود. افزایش اعتماد به‌نفس، افزایش متابولیسم بدن، بهبود قدرت ایمنی، تناسب اندام، جلوگیری از استرس، ایجاد شادی و نشاط، تقویت عضلات و جلوگیری از خمیدگی کمر از فواید یوگا می‌باشند. 

باشگاه یوگا نیروانا با سال‌ها سابقه، در زمینه آموزش رشته ورزشی یوگا فعالیت می‌کند. برگزاری کلاس‌های یوگا در سبک‌های مختلف، اعم از آرام و ریتمیک؛ برپایی دوره یوگای بارداری زیر نظر مربی یوگا و کارشناس مامایی از خدمات این باشگاه ورزشی می‌باشند. همچنین ارائه مشاوره قبل از نام‌نویسی، ثبت‌نام در تمام رده‌های سنی و حضور رایگان در جلسه اول از ویژگی‌های باشگاه یوگا نیروانا به‌شمار می‌آیند.

بهترین باشگاه یوگا محدوده گیشا باشگاه یوگا محدوده گیشا عالی ترین باشگاه گیشا باشگاه یوگا نیروانا یوگای صورت جلسه اول برای معارفه به صورت رایگان یوگا مخصوص بانوان مرکز یوگای بانوان محدوده گیشا برگزاری کلاس های یوگا بانوان در گیشا شنبه و سه شنبه نيمه پيشرفته 18 تا 19:15 يك شنبه سه شنبه ساعت9:15 تا 10:30متوسطه تا نيمه پيشرفته پنج شنبه 9:30 تا 10:45 حرکات کششی و قهرمانی دوشنبه ها 11 تا 12:15 مبتدي يك شنبه و چهارشنبه 11 تا 12:15 متوسطه دوشنبه و چهارشنبه 16:45 تا 18 مبتدي تا متوسطه دوشنبه و چهارشنبه 18:30 تا 15:45 متوسطه تا نيمه پيشرفته پنج شنبه ها ساعت 11 تا 12:15 مبتدي شنبه و دوشنبه و چهارشنبه 9 تا 11:30 متوسطه تا پيشرفته یوگا چیست ؟ مجموعه از حرکات بدنی است که به همراه تنفس و ... توسط افرادی با آگاهی متفاوت با بیش از 5000 سال قدمت طراحی شده است که منجر به : اعتماد به نفس تناسب اندام جلوگیری از استرس ایجاد شادی و نشاط افزایش متابولیسم بدن تقویت عضلات جبوگیری از خمیدگی پشت و اصلاح آن محاسن یوگا: تنفسی : رها شدن از تنش، تجربه حضور در لحظه و آرامش عمیق، آرامش متابولیسم بدن، کاهش استرس روحی : کاهش اضطراب و افسردگی، تقویت اعتماد به نفس و مثبت گرایی، افزایش احساس جوانی و حیات، تقویت تفکر و روشن بینی و امیدواری، افزایش قدرت یادگیری و حافظه جسمی : آزادی حرکت در مفاصل، افزایش سیستم ایمنی بدن، افزایش انرژی، قدرت و توانمندی، تقویت کمر در هر دقیقه ورزش حدود 8 کالری مصرف می گردد در یوگا 5 کالری مصرف می شود و 3 کالری باقی صرف انرژی رسانی به مغز می گردد به همین دلیل یوگا آرامش اعصاب را به همراه می آورد. هر فرد با هر سن و محدودیت می تواند از یوگا متنفع شود. کارگاه یوگای صورت برگزار می گردد.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

افسون عمرانی

تلفن

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - گیشا - خیابان 19

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/254619
پیشنهاد ایرانگان