سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

دکتر محمد قهرمانی خرم

مشاوره پیش از ازدواج تهرانپارس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
254510
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
مرکز مشاوره راه فردا

کلینیک مشاوره راه فردا

افراد ممکن است به‌دلایل مختلفی دچار مشکلات روحی و روانی شوند که می‌تواند ناشی از ژنتیک، شرایط محیطی و موارد این چنینی باشد. از طرفی حل بسیاری از مشکلات زندگی نیاز به گرفتن راهنمایی و مشاوره از افراد با تجربه دارد. مرکز مشاوره، محلی است که در آن مشاوران کاردان، با ارائه کمک‌های تخصصی و روانشناسی، افراد را برای مقابله و حل مسائل و مشکلات‌شان آماده و توانمند می‌سازند. کلینیک مشاوره راه فردا با مجوز رسمی از سازمان روانشناسی و مشاوره کشور و همین‌طور وزارت جوانان و شرکت URS انگلستان، با مدیریت آقای دکتر مجید محمودی مظفر در زمینه ارائه مشاوره فعالیت می‌کند. از سوابق دکتر مجید محمودی مظفر می‌توان به عضویت در هیئت علمی دانشگاه و کارشناسی برنامه‌های روانشناسی تلویزیون اشاره کرد. مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره ازدواج، مشاوره فردی، مشاوره خانواده، مشاوره تحصیلی و شغلی؛ نوروفیدبک، روان‌سنجی، روانشناسی صنعتی و سازمانی؛ درمان افسردگی، اضطراب و استرس، از جمله خدمات این کلینیک به‌شمار می‌روند. همچنین سالن جهت برگزاری کارگاه‌های آموزشی با ظرفیت 30 نفر و بخش‌های انحصاری برای مشاوره کودک، نوجوان، ازدواج، خانواده، تحصیل، شغل، نوروفیدبک و مرکز روان‌سنجی از امکانات کلینیک مشاوره راه فردا می‌باشند.

دکتر مجید محمودی مظفر ارائه دهنده خدمات مشاوره مرکز مشاوره و روانشناسی ارائه دهنده خدمات مشاوره فردی و ازدواج ارائه دهنده خدمات مشاوره ازدواج ارائه دهنده خدمات مشاوره تحصیلی ارائه دهنده خدمات مشاوره خانواده مشاوره و روانشناسی محدوده شهرک غرب مرکز مشاوره و روانشناسی محدوده شهرک غرب با همکاری روانشناسان و مشاوران با تجربه و اعضای هیئت علمی دانشگاه در شهرک غرب افتتاح گردید.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 24 خرداد 1398www.irangan.com/254510
پیشنهاد ایرانگان