سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آتلیه فیلم و عکس در شهرک گلستان

آتلیه تخصصی محدوده پیروزی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
استودیو ماه سان

عکسبرداری حرفه ای مدلینگ آتلیه تخصصی کودک آتلیه فیلم و عکس

کد آگهی
254316
ستاره آگهی
1
کد آگهی
254316
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
آتلیه کودک و بارداری در منطقه 11

استودیو ماه سان

عکاسی چه اهمیتی دارد

عکاسی هنری است که در آن به ثبت تصاویر و ظاهر ساختن آن روی مقوا و یا کاغذ مخصوص می‌پردازند. عکاسی می‌تواند جاهای مختلفی انجام شود؛ اما آتلیه مکانی است که در آن عکاسان به‌صورت حرفه‌ای با طراحی فضا به سبک‌های مختلف عکاسی می‌کنند. از آتلیه عکاسی برای انجام کلیه خدمات تصویربرداری اعم از عکاسی عروس و داماد و عکاسی تبلیغاتی نیز استفاده می‌کنند.

 

معرفی استودیو ماه‌سان

استودیو ماه‌سان با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات عکاسی و فیلمبرداری فعالیت می‌کند. عکاسی و فیلمبرداری از مجالس عروسی، عقد و نامزدی؛ عکاسی مدلینگ، عکاسی پرتره، عکاسی پرسنلی، عکاسی صنعتی، عکاسی دوران بارداری، عکاسی کودک، طراحی صحنه و ساخت کلیپ؛ عکاسی پرتره، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی اسپرت و عکاسی خانوادگی، از جمله خدمات این استودیو محسوب می‌شوند.

 

ویژگی‌های استودیو ماه‌سان

از مزایای استودیو ما‌ه‌سان می‌توان به به‌کارگیری از پرسنل خانم و آقا، بهره‌گیری از دوربین‌های با کیفیت و استفاده لوکیشن‌های مختلف اشاره کرد.

استودیو ماه سان آتلیه تخصصی کودک و بارداری در منطقه 11 استودیو ماه سان با چندین سال سابقه در کلیه زمینه های عکسبرداری و فیلمبرداری در منطقه 11 تهران استودیو ماه سان مفتخر است که برای نخستین بار اقدام به راه اندازی آتلیه تخصصی کودک و بارداری نموده است. زمینه های فعالیت ماه سان: آتلیه تخصصی کودک، دارای فضای مناسب با روحیه کودکان شما، تجهیزات نوین عکسبرداری و فیلمبرداری، آلبوم ها و فریم های متنوع و دارای ابعاد گوناگون آتلیه تخصصی بارداری آتلیه عروس، آتلیه تخصصی عروس با موقعیت های متنوع عکسبرداری حرفه ای مدلینگ و صنعتی عکسبرداری حرفه ای پرتره، چاپ بر روی شاسی های مختلف با ابعاد گوناگون عکسبرداری حرفه ای پرسنلی استودیو ماه سان سعی نموده است جهت رضایت هرچه بیشتر هموطنان عزیز به ویژه ساکنین منطقه 11 علاوه بر کیفیت کار خود از هدایای تشویقی شامل : آلبوم ها ، فریم ها و دیگر هدایا استفاده نمایید. آتلیه تخصصی کودک و بارداری ماه سان با مدیریت خانم پناهی آتلیه در امیریه آتلیه و عکاسی در امیریه عکاسی صنعتی در امیریه آتلیه محدوده امیریه آتلیه و عکاسی محدوده امیریه عکاسی صنعتی محدوده امیریه

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/254316
پیشنهاد ایرانگان