سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

سرویس دهی و ایاب و ذهاب

تعاونی اتوبوس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
254139
#
2
ستاره آگهی
خودروبر و خودرو سوار

موسسه خودروبر و خودروسوار امیر

آشنایی با خودروبر

یکی از کابوس‌های بیشتر رانندگان خرابی خودرو در زمان رانندگی و در خیابان است. خودرو ممکن است به دلایل مختلف در هنگام رانندگی با مشکلات فنی مواجه شود؛ طوری که دیگر قادر به ادامه حرکت نباشد و باید برای تعمیرات و رفع عیوب به تعمیرگاه برده شود. در این زمان خودروها به وسایل نقلیه دیگری نیاز دارند تا آن‌ها را در کمترین زمان ممکن از محلی به محل دیگر منتقل کنند. خودروبر وسیله‌ای است که با استفاده از تجهیزات مناسب و ایمنی بالا خودروها را از جابه جا می‌کند. خودروبر باعث می‌شود تا خودرو استهلاک کمتری داشته باشد. بسیاری از افراد به اشتباه از خودروهای شخصی برای حمل و یدک کش خودرو استفاده می‌کنند که این کار آسیب زیادی به هر دو خودرو وارد می‌کند؛ در حالی که خودروبرها باید توسط افرادی با تجربه کنترل شود؛ چرا که در این زمان راننده نه تنها کنترل خودروبر بلکه هدایت خودروی دیگری را نیز بر عهده دارد؛ بنابراین بهتر است در زمان خرابی خودرو از موسسات تخصصی خودروبر  کمک گرفته شود.

 

معرفی اجمالی خودرو سوار امیر

موسسه خودرو سوار امیر با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات حمل و نقل انواع خودرو با استفاده از وسایل حمل و نقل مناسب فعالیت می‌کند. حمل و نقل انواع خودرو داخلی و خارجی با استفاده از یک کش و انتقال به نزدیک ترین تعمیرگاه، مسیریابی برای یافتن تعمیرگاه مناسب، انجام کلیه خدمات امدادی اولیه خودرو در محل، حمل خودروهای صفر از نمایشگاه و نمایندگی‌ها و انتقال به سراسر کشور در کوتاه ترین زمان ممکن؛ جابه جایی و حمل دستگاه‌های صنعتی تا ظرفیت 300 تن با استفاده از وسایل نقلیه مناسب به صورت شبانه روزی و راه اندازی خودرو در محل، از جمله خدمات ارائه شده توسط این موسسه محسوب می‌شوند.

 

ویژگی‌های موسسه خودروبر امیر

انجام کلیه خدمات امدادی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی، طرف قرار داد با تمام تعمیرگاه‌های مجاز اعم از تعمیرگاه ایران خودرو، ساپیا، کیا، هیوندا، مزدا، کرمان خودرو، پورشه و بنز و بی ام و؛ انجام خدمات در محل و ضمانت حمل سالم خودرو به تعمیرگاه از مزایای رقابتی موسسه خودروبر امیر به‌شمار می‌آیند.

حمل خودرو و خودروبر خودرو سوار امیر حمل خودرو با جرثقیل خودرو سوار حمل کلیه خودروها خودروبر حمل خودروهای سنگین خودروبر خودرو سوار حمل و نقل دستگاه های صنعتی تا ظرفیت 300 تن حمل و نقل اتومبیل از هر نقطه تهران به هر نقطه تهران حمل و نقل اتومبیل از هر نقطه کشور حمل خودرو با خودروبر خودروبر امیر خودرو سوار امیر حمل خودرو با جرثقیل حمل کلیه خودروها حمل خودروهای سنگین جرثقیل حمل خودرو با خودروبر

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام شرکت

خودروسوار امیر

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه18 - فتح به سمت تهران - بزرگراه آزادگان - کوچه سامانی پور - نبش کوچه سمت چپ - پارکینگ غرب

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/254139
پیشنهاد ایرانگان