سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

سوپر پروتئین مروارید

فروش عرقیات در بوشهر

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
254104
#
2
ستاره آگهی
کارگاه آموزشی ساخت جلاتو

شرکت بین‌المللی دایانا ویژن

جلاتو نوعی بستنی ایتالیایی است که دارای چربی کم و بافت نرم می‌باشد. برای تولید جلاتو باید استانداردهایی را رعایت کرد. این نوع بستی با استفاده از مواد اولیه تازه و همین‌طور روغن طبیعی فندق و پسته ساخته می‌شود. با توجه به این که در ساخت جلاتو اندازه و نحوه ترکیب مواد اولیه اهمیت زیادی دارد؛ بنابراین برای تهیه بستنی ایتالیایی باید دوره‌های آموزشی را گذراند. شرکت بین‌المللی دایانا ویژن از سال 1380 در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی ساخت بستنی جلاتو شروع به‌کار کرد. آموزش نحوه فرمولاسیون انواع جلاتو، آموزش ساخت جلاتو پاپ و ساخت بستنی قیفی با به‌کارگیری مواد تازه و طبیعی و بدون استفاده از افزودنی از دوره‌های این شرکت محسوب می‌شوند. همچنین ارائه مدرک رسمی از ایتالیا پس از گذراندن دوره‌های تخصصی و بهره‌گیری از اساتید ایتالیایی با تجربه از ویژگی‌های شرکت بین‌المللی دایانا ویژن به‌شمار می‌آیند.

کافه جلاتو محدوده شهرک غرب خانه جلاتو محدوده شهرک غرب کافه جلاتو در شهرک غرب خانه جلاتو در شهرک غرب کارگاه آموزشی ساخت بستنی ایتالیایی جلاتو 23 تا 26 شهریور ماه 97، برگزاری کاملترین کارگاه آموزشی چهار روزه ساخت بستنی ایتالیایی جلاتو توسط شرکت تکنو دقیق و گروه کافه جلاتو توسط برجسته ترین مربیان ایتالیایی فراگیری نحوه فرمولاسیون انواع جلاتو ( پایه شیر و آب ) فراگیری نحوه فرمولاسیون ساخت بستنی قیفی فراگیری نحوه فرمولاسیون بستنی های چوبی فانتزی ( جلاتو پاپ ) تولید جلاتو و بستنی بدون مواد اولیه صنعتی و پیش آماده بدون رنگ و اسانس آموزش نحوه تولید جلاتو با استفاده از مواد صد در صد تازه و طبیعی از این پس آخرین اخبار مربوط به دوره های آموزشی محصولات جدید راه اندازی فروشگاه های جدید و ... مرتبط با صنعت جلاتو بستنی و قهوه را از کانال اختصاصی ما در تلگرام پیگیری نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ما مراجعه نمایید.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام مجموعه

آکادمی کافه جلاتو

تلفن

وب سایت

وب سایت

وب سایت

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/254104
پیشنهاد ایرانگان