سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

نمایندگی بیمه آسیا

نمایندگی بیمه کارآفرین

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
254079
#
2
ستاره آگهی
آگهی مشابه
نمایندگی بیمه ایران در منطقه 9

نمایندگی بیمه ایران کد 5018

معمولا افراد در زندگی با حوادث گوناگونی مواجه می‌شوند. پیشگیری از خطر همیشه امکان‌پذیر نیست و جبران بعضی از حوادث هزینه زیادی دارد. بهترین راه برای جایگزینی خسارت، بیمه می‌باشد. بیمه تعهدی‌ است که شرکت بیمه برای جبران خسارت در مقابل دریافت مبلغ حق بیمه انجام می‌دهد. بیمه انواع مختلفی دارد. صنعت بیمه با توجه به زندگی ماشینی و صنعتی جوامع انواع بیمه نامه را برای آسایش افراد ابداع نمود. بیمه ایران به‌عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های بیمه‌ای کشور در تمام بخش‌ها، از جمله درمان، صنعت، خودرو، حمل و نقل و حوادث، بیمه‌نامه صادر می‌کند. نمایندگی بیمه شاپوری با کد 5018 از بیمه ایران در زمینه صدور انواع بیمه‌نامه فعالیت می‌کند. بیمه اتومبیل، بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه اتومبیل، بیمه عمر و پس‌انداز، بیمه سرمایه‌گذاری، بیمه مسئولیت، بیمه آتش‌سوزی، بیمه درمان انفرادی و گروهی، بیمه حوادث، بیمه باربری داخلی، بیمه واردات و صادرات کالا، از جمله خدمات بیمه‌ای ارائه شده در این نمایندگی می‌باشند. مشاوره قبل از بیمه و صدور بیمه‌نامه اقساطی از ویژگی‌های نمایندگی شاپوری به‌شمار می‌روند.

بیمه ایران نمایندگی شاپوری کد 5018 نمایندگی بیمه ایران در منطقه 9 تهران بیمه ایران با سابقه دیرینه خود در زمینه انواع بیمه ثابث کرده است که همیشه در کنار بیمه گذاران بوده است افزون بر این بر همگان واضح است که کیفیت در کار محصول گذر از زمان و تحمل سختی ها بوده و در نهایت حلاوت آن خوشایند هر ذائقه ای خواهد شد. در این بین نمایندگی شاپوری کد 5018 نیز از این امر مستثنی نبوده و توانسته است با مدیریت مطلوب طی چند دهه فعالیت در زمینه صدور انواع بیمه در خدمت هموطنان و بویژه ساکنین محترم منطقه 9 تهران و جنوب تهران باشد. فعالیتهای در حال انجام در نمایندگی شاپوری کد 5018 به شرح ذیل می باشد : صدور انواع بیمه نامه اتومبیل شامل : ثالث و بدنه، حوادث سرنشین با تخفیفات ویژه دفتر بیمه عمر و پس انداز و سرمایه گذاری بیمه مسئولیت شامل : عمومی، حرفه ای، مسئولیت و آسانسور بیمه آتش سوزی شامل : مسکونی، صنعتی، غیرصنعتی و اداری بیمه درمان شامل : انفرادی و گروهی بیمه باربری شامل : داخلی، صادراتی و وارداتی با یک تماس یک عمر بیمه شوید

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/254079
پیشنهاد ایرانگان