سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
تماس تلفنی
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

درمان دردهای میگرنی و زانو

البسه یکبار مصرف پزشکی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
254071
#
1
ستاره آگهی
آگهی مشابه
تجهیزات پزشکی الداد

شرکت تجهیزات پزشکی الداد

بعضی از بیماری‌ها با استفاده از دارو و رعایت رژیم‌های غذایی قابل درمان می‌باشند؛ درحالی که بسیاری از آن‌ها برای تشخیص و معالجه به ابزار و تجهیزاتی نیاز دارند. بنابراین لوازم و تجیهزات پزشکی از اهمیت ویژه‌ای در شناخت و درمان بیماری‌ها برخوردارند. شرکت تجهیزات پزشکی الداد با سال‌ها سابقه، در زمینه فروش تجهیزات پزشکی فعالیت می‌کند. تجهیزات جراحی، پزشکی، ارتوپدی و وسایل یک‌بار مصرف، از جمله محصولات این شرکت به‌شمار می‌روند. همچنین دستگاه اولتراسونیک نیولایزر، بخور سرد و گرم؛ فشارسنج بازویی و فشارسنج عقربه‌ای از دیگر محصولات شرکت تجهیزات پزشکی ‌الداد محسوب می‌شوند. افزایش عمر مفید تجهیزات و تلاش در بهبود کیفیت آن‌ها، ارائه راهکار برای کاهش هزینه‌ها و تعمیر دستگاه‌ها از مهم‌ترین مواردی هستند که در راستای اهداف این شرکت قرار دارند. ضمنا شرکت تجهیزات پزشکی الداد نماینده پخش محصولات صنایع پزشکی ارتوپدی هانی و شرکت مچی پیرسینگ آلمان نیز می‌باشد.

فروش و تجهیزات پزشکی ارائه دهنده تجهیزات پزشکی مدرن ارائه تجهیزات پزشکی مصرفی ارائه تجهیزات پزشکی جراحی ارائه تجهیزات پزشکی تخصصی ارائه تجهیزات پزشکی و ارتوپدی توزیع تجهیزات یکبار مصرف پزشکی تجهیزات آزمایشگاهی، پزشکی آماده همکاری با پزشکان و درمانگاه ها و همکاران تهیه و توزیع کلیه اقلام مصرفی جراحی و بیمارستانی نماینده پخش محصولات ارتوپدی درمان طب هانی نماینده پخش فشار سنج های بازویی و مچی پرسیگ آلمان

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : دوشنبه 27 خرداد 1398www.irangan.com/254071
پیشنهاد ایرانگان