سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

مشاوره پیش از ازدواج تهرانپارس

دکتر روانشناس

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
253989
#
2
ستاره آگهی
مرکز مشاوره محدوده هفت حوض

کلینیک روانشناسی مظفریان

آرامش مهم‌ترین فاکتوری است که افراد برای موفقیت و زندگی سالم به آن نیاز دارند. مواجه با مشکلاتی مانند اختلافات خانوادگی، شغلی، تحصیلی، اختلالات شخصیتی و مواردی از این دست، معمولا چالش‌برانگیز و با دغدغه‌های ذهنی همراه است که استرس، اضطراب و ترس را به‌‌دنبال دارد. از طرفی همه افراد به تنهایی قادر به حل مسائل و مشکلات‌شان نیستند و در بیشتر مواقع به اشخاصی نیاز دارند که به آن‌ها مشاوره دهد تا بتوانند به‌درستی تصمیم‌گیری کنند. 

کلینیک روانشناسی خانواده و مشاوره مظفریان با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی و درمان مشکلات روانی فعالیت می‌کند. حل مشکلات زناشویی، بحران‌های عاطفی، ترس و پرخاشگری؛ درمان افسردگی، اضطراب، استرس و وسواس فکری و ارائه مشاوره آرامش هیپنوتیکی، از جمله خدمات این کلینیک مشاوره و روانشناسی به‌شمار می‌روند. همچنین انجام آزمون‌های تست هوش، استعداد، تست ازدواج و شخصیت‌شناسی از دیگر خدمات کلینیک روانشناسی خانواده و مشاوره مظفریان محسوب می‌شوند.

مرکز مشاوره خانواده محدوده هفت حوض بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی محدوده هفت حوض کلینیک روانشناسی محدوده شرق تهران مرکز مشاوره خانواده محدوده هفت حوض مشاور خانواده خوب در شرق تهران بهترین پزشک روانشناس محدوده هفت حوض مشاوره خانواده و روانشناسی مظفریان مشاوره پیش از ازدواج مشاوره خانواده محدوده هفت حوض مشاوره خانواده و روانشناسی محدوده هفت حوض درمان روانشناسی اضطراب کلینیک مشاوره روانشناسی محدوده هفت حوض مشاوره وسواس مشاوره روان درمانی مشاوره مشکلات زناشویی، افسردگی، بحرانهای عاطفی، ترس و پرخاشگری ارائه دهنده تست هوش ارائه دهنده تست شخصیت ارائه دهنده تست ازدواج مشاوره آرامش هیپنوتیکی مشاوره خانواده و روانشناسی مظفریان با 20 سال سابقه تجربه

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علی محمد مظفریان

تلفن

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه8 - نارمک - میدان هفت حوض - خیابان رضوان غربی - ساختمان پزشکان رضوان - طبقه 4 - واحد 10

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 27 تیر 1398www.irangan.com/253989
پیشنهاد ایرانگان