سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

حمل و نقل محمولات سبک و سنگین

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
253902
#
2
ستاره آگهی
حمل مواد پلی اتیلن

شرکت حمل و نقل همیشه پیروز

پلی‌اتیلن چیست پلی‌اتیلن یکی از پلیمرهایی است که از ترکیب گازهای طبیعی و نفت خام تولید می‌شود و با نزدیک شدن به نقطه ذوب به حالت مایع تبدیل شده و با رسیده با نقطه انجماد، منجمد می‌شود. پلی‌اتیلن با توجه به زنجیر‌های پلیمری آن به انواع سبک، سنگین و پلی‌اتیلن با دانسیته پایین تقسیم می‌شود. همچنین پلی‌اتیلن در تولید وسایل پلاستیکی که در آشپزخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند کاربرد دارد. پلی‌اتیلن چگونه حمل می‌شود پلی‌اتلین در نیروگاه‌های پتروشیمی تولید شده و با استفاده از وسایل نقلیه مطمئن و با امکانات کافی اعم از کامیون و کامیونت به سراسر کشور منتقل می‌شود. معرفی شرکت حمل و نقل همیشه پیروز شرکت حمل و نقل همیشه پیروز با سال‌ها سابقه در زمینه ارائه خدمات جابه‌جایی انواع پلی‌اتیلن فعالیت می‌کند. حمل مواد پلی‌اتیلن از تمام پتروشیمی های عسلویه به تمام پتروشیمی‌های کشور، حمل پلی‌اتیلن‌های سبک و سنگین، از جمله خدمات این شرکت محسوب می‌شوند. همچنین شرکت حمل و نقل همیشه پیروز آمادگی همکاری با کلیه ارگان‌ها و شرکت‌های صنعتی می‌باشد.

حمل مواد پلی اتیلن در عسلویه حمل سریع مواد پلی اتیلن حمل و نقل مواد پلی اتیلن حمل تخصصی مواد پلی اتیلن حمل و نقل تخصصی مواد پلی اتیلن شرکت حمل و نقل همیشه پیروز عسلویه آماده همکاری با تمام ارگان ها و شرکت های صنعتی حمل مواد پلی اتیلن از تمام پتروشیمی های عسلویه به تمام پتروشیمی های نقاط کشور حمل سریع پلی اتیلن های سبک و سنگین سریع و مطمئن طرف قرارداد شرکت همیشه پیروز، بیمه ایران

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

علیرضا تولایی

موبایل

آدرس

بوشهر - عسلویه - بیده خون - اول جاده فرودگاه - شهرک حمل و نقل کالا - شرکت حمل و نقل همیشه پیروز

تاریخ چاپ این صفحه : شنبه 01 تیر 1398www.irangan.com/253902
پیشنهاد ایرانگان