سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تولید کننده چراغ فلورسنت شب نور

پخش انواع المنت

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
253828
#
2
ستاره آگهی
پخش کابل شبکه

فروشگاه الکتروبیگی

سیم و کابل‌ها عموما برای انتقال جریان برق یا اطلاعات به نقاط دور و نزدیک کاربرد دارند، که از یک یا چند رشته رسانا و لایه عایق روی آن تشکیل می‌شوند. معمولا جنس رسانا از فلز مس، آلومینیوم یا قلع و عایق آن از پی وی سی یا پلی اتیلن است. سیم و کابل در صنایع مختلف از نظر جنس، اجزاء و قدرت با هم متفاوتند. از آن‌جایی که الکتریسیته جریانی قدرتمند می‌باشد عدم استفاده از سیم و کابل استاندارد می‌تواند حوادثی ایجاد کند؛ بنابراین بهتر است برای تهیه سیم و کابل به فروشگاه و مراکز معتبر مراجعه شود. فروشگاه الکتروبیگی در زمینه توزیع انواع سیم و کابل صنعتی، غیر صنعتی و ساختمانی فعالیت می‌کند. انواع سیم و کابل افشان، نیمه افشان، نیمه مفتولی، سیم و کابل مخابراتی، سیم و کابل شبکه، سیم و کابل برق، کابل تلفن و کواکسیال، از جمله محصولات این مجموعه می‌باشند. مشاوره قبل از خرید، قیمت رقابتی، فروش سیم و کابل استاندارد به‌صورت عمده برای مصرف پیمانکاران و ارسال به تمام نقاط کشور از ویژگی‌های فروشگاه الکتروبیگی به‌شمار می‌روند.

کابل زره دار تولید و پخش کابل زره دار تولید کابل زره دار پخش کابل زره دار بورس کابل زره دار عرضه کابل زره دار کابل سربدار تولید و پخش کابل سربدار تولید کابل سربدار پخش کابل سربدار بورس کابل سربدار عرضه کابل سربدار کابل کنترل تولید و پخش کابل کنترل تولید کابل کنترل پخش کابل کنترل بورس کابل کنترل عرضه کابل کنترل فروشگاه الکترو بیگی با هدف تامین، توزیع و پخش سیم و کابل برق، مخابرات، شبکه در انواع مختلف محصولات سیم و کابل به صورت عمده در جهت تامین نیازهای کارفرمایان و مشتریان محترم با قیمت کاملاً رقابتی از تولیدکنندگان برتر سیم و کابل در کلیه پروژه های صنعتی و غیرصنعتی و ساختمانی فعالیت می نماید. فروشگاه الکتروبیگی فروش، توزیع، پخش سیم و کابل برق، تلفن، مخابرات فروش و توزیع سیم و کابل پخش سیم و کابل مخابرات و شبکه پخش سیم و کابل مخابرات پخش سیم و کابل شبکه بورس سیم و کابل مخابرات بورس سیم و کابل شبکه بورس سیم و کابل افشان بورس سیم و کابل نیمه افشان سیم نیمه مفتولی تامین و فروش و توزیع سیم و کابل با بالاترین کیفیت و استاندارد

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

مهدی بیگی

موبایل

آدرس

تهران - تهران - منطقه12 - لاله زار - لاله زار جنوبی - کوچه باربد - پاساژ سرای لاله زار - طبقه اول - پلاک 90

تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/253828
پیشنهاد ایرانگان