سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

قالیشوئی محدوده کرج

قالیشویی گل ابریشم

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
قالیشویی و مبل شویی قصر طلایی

شستشوی فرش شستشوی فرش های ماشینی رفو و رنگبرداری فرش

کد آگهی
253811
ستاره آگهی
7
کد آگهی
253811
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
قالیشویی محدوده شهرک راه آهن

قالیشویی و مبل شویی قصر طلایی

فرش نوعی کفپوش است که معمولا به‌عنوان زیرانداز استفاده می‌شود. قیمت و ارزش فرش‌ به جنس الیاف به‌کار رفته در آن‌ بستگی دارد. قالیشویی به عملیات زدودن آلودگی و نظافت فرش، با استفاده از روش‌های گوناگون گفته می‌شود. در گذشته قالیشویی و شست‌وشوی فرش‌ها در خانه‌ و به‌وسیله دست انجام می‌شد. هدر رفتن آب، مصرف انرژی زیاد و کمبود فضای کافی برای شست‌وشو از مهم‌ترین مشکلات قالیشویی در منزل به‌شمار می‌روند که کارخانجات قالیشویی با بهره‌گیری از ابزارآلات مکانیزه این مشکلات را رفع می‌کنند. قالیشویی قصر طلایی با سال‌ها سابقه، در زمینه‌ی شست‌وشوی انواع فرش، موکت و مبلمان فعالیت می‌کند. خشکشویی انواع مبلمان ایرانی و خارجی، موکت و خوشخواب با دستگاه و شامپوی خارجی، شست‌وشوی انواع فرش صادراتی، عتیقه، گبه، گلیم، چله و ابریشم، از جمله خدمات این قالیشویی به‌شمار می‌روند. همچنین رفوگری، رنگبرداری، ترمیم ریشه، ریشه‌بافی و لکه‌زنی از دیگر خدمات قالیشویی قصر طلایی محسوب می‌شوند. ضمنا از ویژگی‌های این قالیشویی می‌توان به شست‌وشوی فرش‌ها با رعایت اصول مذهبی و تحویل آن‌ها به‌صورت رول و کاور شده اشاره کرد.

قالیشویی قصر طلایی کد اتحادیه 216 قالیشویی محدوده شهرک راه آهن قالیشویی محدوده بلوار امیرکبیر قالیشویی محدوده شهرک غرب قالیشویی محدوده سعادت آباد قالیشویی محدوده منطقه 5 قالیشویی محدوده منطقه 22 قالیشویی محدوده آریاشهر قالیشویی محدوده گیشا قالیشویی محدوده پونک قالیشویی محدوده پیکان شهر قالیشویی محدوده آزادشهر قالیشویی محدوده شهرزیبا قالیشویی محدوده شهران قالیشویی ویژه محدوده 22 شستشوی فرش های ماشینی و دستی خشکشویی انواع مبلمان ایرانی و خارجی ( موکت، خوشخواب با دستگاه و شامپوی خارجی ) متخصص در شستشوی فرش های ماشینی، دستی، ابریشم، کرک، بلژیکی و آنتیک شستشوی ویژه انواع فرش های صادراتی، عتیقه، گبه، گلیم، چله ابریشم و ... توسط گروه صادرات رفوکاری، رنگبرداری و ریشه بافی لول می بریم و لول و کاور شده میاریم برای مشاهده نمونه کارها به صفحه اینستاگرام و سایت مراجعه شود.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : یک شنبه 19 اسفند 1397www.irangan.com/253811
پیشنهاد ایرانگان