سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

مهد کودک در بوشهر

مهد کودک محدوده شریعتی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
253432
#
2
ستاره آگهی
آگهی مشابه
مهدکودک محدوده کاشانی

مهدکودک و پیش‌دبستانی آویده

یکی از دغدغه‌های اصلی والدین آموزش مفاهیم اولیه به کودکان است؛ چرا که اگر آموزش به درستی صورت بگیرد نه تنها می‌تواند عملکرد کودکان را بهبود ببخشد، بلکه در رابطه‌ی بین والدین و کودکان نیز موثر است، اما بسیاری از خانواده‌ها اطلاعات و دانش کافی برای آموزش همه جانبه کودکان‌شان را ندارند؛ به‌همین دلیل مراکزی به‌نام مهدکودک ایجاد شدند که ضمن نگهداری از کودکان به آن‌ها اصول ابتدائی و آداب رفتار اجتماعی نیز آموزش داده شود. مهدکودک و پیش‌دبستانی آویده از سال 1380 در زمینه آموزش کودکان تاسیس شد. زبان انگلیسی، نقاشی، سفالگری، تئاتر، سرودخوانی، شعرخوانی، قصه‌گویی، کاردستی، رباتیک، شطرنج و ژیمناستیک، از جمله برنامه‌های آموزشی این مهدکودک و پیش‌دبستانی محسوب می‌شوند. همچنین برگزاری کارگاه‌های روانشناسی هوش و خلاقیت از دیگر خدمات مهدکودک و پیش‌دبستانی آویده به‌شمار می‌آیند.

مهد دوزبانه آویده عالی ترین مهد کودک مهد کودک محدوده جنت آباد بهترین مهد کودک محدوده کاشانی مهد کودک دو زبانه محدوده کاشانی پیش دبستانی محدوده کاشانی مهد کودک و پیش دبستانی محدوده کاشانی مهد کودک محدوده خیابان پیامبر آموزش زبان برای کودکان آموزش زبان برای کودکان نوپا آموزش زبان برای نوجوانان آموزش نقاشی آموزش رباتیک، فدراسیون شطرنج مشاور خانواده آموزش قرآن آموزش خلاقیت آموزش کاردستی آموزش ژیمناستیک مرکز تخصصی آموزش زبان ویژه کودک کارگاه پرورش کودک و مادر این مرکز به بالا بردن ضریب هوشی کودک شما کمک می کند. مهد کودک و پیش دبستانی آویده از سال 1380 در منطقه شمال غرب تهران با مدیریت سرکار خانم حسنی کارشناس ارشد علوم تربیتی شروع به فعالیت نموده است. ایده اصلی مهد کودک آویده ساختن دوران کودکی شادی برای بچه ها است و هدف کارکنان و مسئولین این مرکز ارائه آموزش و یادگیری در محیطی سرشار از شادی های کودکانه می باشد. برای اطلاعات بیشتر به آدرس سایت در لینک آگهی مراجعه شود.

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : چهارشنبه 22 اسفند 1397www.irangan.com/253432
پیشنهاد ایرانگان