سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

تولید انواع کیسه پلی پروپیلن

گریس خاص صنعتی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
253418
#
7
ستاره آگهی
ورق فایبرگلاس

گروه آذر فایبر

فایبرگلاس ماده‌ایست که از ترکیب مواد نفتی و پشم‌شیشه درست می‌شود که پشم‌شیشه نقش تقویت مواد پلیمری را دارد. فایبرگلاس به‌دلیل عایق بودن و استحکام بالا در برابر پوسیدگی و خوردگی در بیشتر صنایع به‌کار گرفته می‌شود. معمولا اکثر کارخانه‌ها و کارگاه‌ها برای نگهداری آب و اسید از تانکرهای فایبرگلاس استفاده می‌کنند. همین‌طور فایبرگلاس به خاطر مقاومت و سبکی، در تولید ایرانیت، سپر خودرو، لوله و سیلو‌ها نیز کاربرد فراوانی دارد. 

گروه آذر فایبر با سال‌ها تجربه، در زمینه تولید و فروش انواع ورق فایبرگلاس، ایرانیت و ایزولاسیون استخر فعالیت می‌کند. ورق فایبرگلاس، رول فایبرگلاس در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف و ایرانیت پلاستیکی، موجدار و صاف از محصولات این گروه تولیدی به‌شمار می‌روند. همچنین گروه آذر فایبر خدمات ایزولاسیون مخازن و استخرهای صنعتی را نیز انجام می‌دهد. استفاده از مواد اولیه استاندارد و ارسال محصولات به تمام نقاط کشور از ویژگی‌های این مجموعه به‌شمار می‌روند.

ورق فایبرگلاس ورق های فایبرگلاس تولید ورق های فایبرگلاس تولید ورق فایبرگلاس تولید کننده ایرانیت پلاستیکی تولید کننده انواع ایرانیت آذر فایبر تولید کننده ورق فایبرگلاس تولید کننده ورق های فایبرگلاس در طرح ها و رنگ ای مختلف آذر فایبر تولید کننده انواع فایبر گلاس به صورت ورقی و رولی در طرح ها و رنگ های مختلف و ایزولاسیون استخر های صنعتی می باشد. آذر فایبر تولید کننده انواع فایبر گلاس فایبر تولید کننده انواع فایبر گلاس رولی فایبر تولید کننده انواع فایبر گلاس ورقی تولید کننده فایبر گلاس تولید کننده فایبر گلاس رولی تولید کننده فایبر گلاس ورقی ایزولاسیون استخر های صنعتی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

بهمن میرزایی

تلفن

آدرس

تهران - رباط‌کریم - آدران - به سمت رباط کریم - خیابان رینگ کار - پلاک 38

تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/253418
پیشنهاد ایرانگان