سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

البسه یکبار مصرف پزشکی

میکروسکوپ بیولوژی

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
آگهی‌های مرتبط
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
252992
#
7
ستاره آگهی
آگهی مشابه
کلینیک تخصصی سمعک

کلینیک سمعک غدیرخم

افراد می‌توانند به‌دلایل مختلفی، از جمله تجمع جرم در گوش، ضربه به گوش، صدای بلند مواد منفجره، مشکلات مادرزادی، هدفون‌ و افزایش سن به بیماری کم‌شنوایی مبتلا شوند. در این‌صورت یکی از راه‌های پیشنهادی استفاده از سمعک می‌باشد. سمعک از سه بخش میکروفون، مدار پردازنده و بلندگو تشکیل شده است که میکروفون امواج صوتی محیط را دریافت کرده و به سیگنال‌های الکتریکی تبدیل می‌کند و سپس این سیگنال‌ها در مدار پردازنده، پردازش شده و پس از آن توسط بلندگو به‌صورت امواج صوتی تقویت شده به گوش فرد کم شنوا منتقل می‌شود. 

کلینیک سمعک غدیرخم با سال‌ها فعالیت، انواع سمعک و تجهیزات آن را ارائه می‌دهد. سمعک دیجیتال، سمعک پشت گوشی، سمعک داخل گوشی، سمعک هوشمند و سمعک نامرئی از محصولات این کلینیک به‌شمار می‌روند. کلینیک غدیر خم انواع وسایل جانبی سمعک و باتری سمعک را نیز عرضه می‌کند. همچنین این کلینیک کلیه آزمایشات ارزیابی شنوایی، شنوایی‌سنجی، ادیومتری و تمپانومتری را نیز انجام می‌دهد.

کلینیک سمعک کلینیک تخصصی سمعک ساخت و تعمیر سمعک ساخت انواع سمعک تعمیر انواع سمعک فروش و ساخت سمعک ارائه سمعک های فوق پیشرفته به همراه ریموت کنترل تجویز انواع سمعک تجویز انواع سمعک دیجیتال تجویز انواع سمعک هوشمند تجویز انواع سمعک داخل گوشی تجویز انواع سمعک پشت گوشی تجویز انواع سمعک نامرئی سمعک غدیر خم کلینیک شنوایی انجام کلیه آزمایشات شنوایی سنجی شامل : ادیومتری، تمپانومتری ABR, ECOCHG، DAE تجویز انواع سمعک های دیجیتال، هوشمند داخل گوشی، نامرئی، پشت گوشی تعویض سمعک های قدیمی با سمعک های جدید با احتساب ما به تفاوت ساخت انواع قالب های ضدآب، ضد صوت و قالب سمعک تجویز سمعک برای کودکان و اطفال امکان انجام تست قبل از سفارش ارائه برترین سمعک های کانادا، سوئیس، دانمارک و آلمان نقد و اقساط مشاوره رایگان تجویز سمعک در منزل عرضه باتری و انواع وسایل جانبی سمعک

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.
تاریخ چاپ این صفحه : پنج شنبه 23 خرداد 1398www.irangan.com/252992
پیشنهاد ایرانگان