سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

بیمارستان دامپزشکی محدوده رسالت

کلینیک اختصاصی پرندگان

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
کد آگهی
252954
#
2
ستاره آگهی
کلینیک دامپزشکی سپن

کلینیک دامپزشکی سپن

حیوانات خانگی در همزیستی با انسان به تغذیه، بهداشت و رسیدگی مناسب نیاز دارند. بهترین راه برای درمان بیماری‌ حیوانات مراجعه به کلینیک دامپزشکی می‌با‌شد. دامپزشکی علمی‌ است که به تامین بهداشت و درمان بیماری‌‌ حیوانات و پرندگان می‌پردازد. در این مراکز افراد متخصصی به‌نام دامپزشک نسبت به معاینه، تشخیص و درمان بیماری حیوانات خانگی اقدام می‌کنند. در بسیاری از کشورها دامپزشکی را جزو مشاغل سخت می‌دانند چون دامپزشک با خطرات زیادی، مانند ضربه، گاز گرفتگی و مواردی از این‌ دست مواجه است چرا که حیوانات در مواقع بیماری حالت تهاجمی و ترس بیشتری دارند. 

کلینیک دامپزشکی سپن در زمینه خدمات درمانی و بهداشتی حیوانات خانگی فعالیت می‌کند. ویزیت داخلی و جراحی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی، دندانپزشکی، واکسیناسیون، انگل زدایی، کاشت و ثبت میکروچیپ، صدور شناسنامه، صدور آیدی کارت، مشاوره خرید، مشاوره تربیتی، شستشو و آرایش حیوانات خانگی، از جمله خدمات این کلینیک به‌شمار می‌روند. همچنین کلینیک دامپزشکی سپن مجهز به پت شاپ می‌باشد که در آن غذا، لوازم نگهداری، لوازم تشویقی و بازی حیوانات خانگی نیز عرضه می‌شود.

کلینیک دامپزشکی محدوده سعادت آباد کلینیک دامپزشکی در سعادت آباد کلینیک دامپزشکی محدوده علامه جنوبی کلینیک دامپزشکی در علامه جنوبی کلینیک دامپزشکی مجهز در سعادت آباد کلینیک مجهز دامپزشکی در سعادت آباد کلینیک مجهز دامپزشکی در علامه جنوبی کلینیک دامپزشکی محدوده علامه جنوبی کلینیک دامپزشکی محدوده سعادت آباد کلیه خدمات درمانی و بهداشتی حیوانات خانگی ویزیت حیوانات در محل مشاوره تربیتی حیوانات ویزیت داخلی و جراحی حیوانات ارائه خدمات دندانپزشکی و واکسیناسیون و انگل زدایی صدور شناسنامه شستشوی حیوانات آرایش و لوازم جانبی

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

کیوان قمی

موبایل

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه2 - سعادت آباد - خیابان علامه جنوبی - 28 غربی - پلاک 10

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 14 تیر 1398www.irangan.com/252954
پیشنهاد ایرانگان