سفارش آگهی
ارتباط با مشاوران ایرانگان برای سفارش آگهی
لطفا اطلاعات تماس خود را وارد نمایید. چه ساعتی با شما تماس بگیریم ؟
9   تا 11 11 تا 13 14 تا 16 16 تا 18 محدودیتی ندارم
۶۴۲۵ - ۰۲۱
تماس با آگهی دهنده
کاربر گرامی اعتبار نمایش مشخصات این آگهی به پایان رسیده است. در صورت تمایل اطلاعات خود را وارد کنید تا آگهی دهنده با شما تماس بگیرد.

آموزشگاه کنته

آموزشگاه خیاطی در شهران

مجله ایرانگان بیشتر بدانید
آگهی‌های مرتبط
مناطق مرتبط
برچسب های مرتبط
مطالب مرتبط
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
plus
نسخه چاپی آگهی
آموزشگاه طراحی و دوخت تندیس مهر

آموزشگاه طراحی و دوخت طراحی تخصصی لباس و مانتو طراحی الگو

کد آگهی
252792
ستاره آگهی
2
کد آگهی
252792
#
2
ستاره آگهی
آموزشگاه تخصصی طراحی و دوخت

آموزشگاه طراحی و دوخت تندیس مهر

خیاطی نوعی هنری است که از دو طریق می‌توان آن را آموزش دید. داوطلبان در روش اول با تحصیل در رشته طراحی و دوخت در دوره متوسطه و دانشگاه می‎‌توان به بازار کار خیاطی وارد شوند و در روش دوم علاقمندان می‌توانند به آموزشگاه‌های خیاطی معتبر مراجعه کرده و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای را کسب کنند. 

آموزشگاه تندیس مهر با سال‌ها سابقه در زمینه آموزش طراحی و دوخت فعالیت می‌کند. آموزش تخصصی نازک‌دوزی، مانتودوزی، پرده‌دوزی، سوزن‌دوزی، طراحی و دوخت لباس شب و عروس؛ کاردستی روی لباس، کار فرفوژه روی لباس و آموزش مقدماتی متریک مولد و الگوهای طلایی، از جمله دوره‌های این آموزشگاه محسوب می‌شوند. همچنین ایجاد خلاقیت و نوآوری در هنرجو، توانایی طراحب لباس، الگو، برش، دوخت و مولاژ از دیگر دوره‌های آموزشگاه طراحی و دوخت تندیس مهر به‌شمار می‌روند. ضمنا از ویژگی‌های این آموزشگاه می‌توان به ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه‌ای اشاره کرد.

آموزشگاه طراحی و دوخت تندیس مهر آموزشگاه طراحی و دوخت تندیس مهر با سالها سابقه درخشان در زمینه طراحی و دوخت در خدمت شما بانوان گرامی می باشد. طراحی و دیزاین همواره در تمامی جوانب زندگی مورد توجه بسیاری از افراد بوده است ولی امروزه طراحی لباس توجه و گرایش عده زیادی را به خود معطوف کرده است. ایجاد خلاقیت و نوآوری هنرجو توانایی طراحی لباس، طراحی الگو، برش و دوخت و مولاژ توانایی کار با مشتری و شناخت نیازهای مشتری یادگیری جزئیات ظاهری و اساسی تولیدات مد آموزش تخصصی نازک دوزی و مانتو دوزی آموزش تخصصی طراحی و دوخت لباس شب و عروس آموزش تخصصی طراحی و دوخت لباس کش و چادر آموزش مقدماتی متریک مولد و الگوهای طلایی در یک جلسه آموزش حرفه ای ضخیم دوزی و پرده آموزش تخصصی سوزن دوزی آموزش کاردست روی لباس آموزش تخصصی کار فرفوژه روی لباس

گزارش اشکال
 • نوع اشکال را انتخاب نمایید
  • محتوای آگهی نادرست است.
  • مشخصات آگهی دهنده نادرست است.
  • دسته بندی آگهی نادرست است.
  • محتوا و عکس آگهی با هم ارتباط ندارند.
  • دلیل دیگری دارم.

نام و نام خانوادگی

صدیقه میرزایی

تلفن

وب سایت

آدرس

تهران - تهران - منطقه14 - پیروزی - صد دستگاه - روبروی درب پادگان - نیروی هوایی - پلاک 570 یا 2 - ساختمان پیروز - طبقه دوم - واحد 3

تاریخ چاپ این صفحه : جمعه 28 تیر 1398www.irangan.com/252792
پیشنهاد ایرانگان